На Закарпатті розпочато операцію із зачистки місцевих ТОП-корупціонерів

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров почав справжнє полювання на ТОП-чиновників-корупціонерів Закарпаття. Буквально протягом останніх двох днів з його ініціативи затримали за корупцію головного лісівника Закарпаття, начальника управління ДАБК та зама голови Закарпатської облради. За інформацією наших джерел, Петров поставив перед силовиками завдання до кінця року взяти на гарячому мінімум 20 чиновників, що мають відношення до розкрадання або розтрати державних коштів у кожному районі краю.

Так вчора на всю Україну прогриміла звістка про затримання Головного лісівника Закарпаття Віктора Яковця у Чернівцях за обіцянку перемоги на аукціоні із продажу лісу. Новий начальник поїхав на вихідні у рідну Чернівецьку область й пообіцяв потенційним клієнтам, що вони зможуть виграти ліс на аукціоні Хотинського лісового господарства керівником якого він був донедавна. Наразі Яковець дає свідчення правоохоронцям і співпрацює із слідством. На посаді керівника Управління лісомисливського господарства Закарпаття пропрацював близько місяця…

А сьогодні майже синхронно місцева СБУ та оперативники поліції затримали на гарячому заступника голови Закарпатської облради Петра Грицика та керівника Державної архітектурно-будівельної інспекції Закарпаття Віталія Лалакулича. За інформацією правоохоронців, липкі на руку чиновники вимагали майже 1 000 000 грн «відкату» за нестворення штучних перешкод під час «Великого будівництва». Зокрема — клубу  в селі Мокра Перечинського району з подальшим зведенням на його базі соціально-культурного центру. У Грицика, який балотувався до облради від Батьківщини по рідній Перечинщині, у багажнику дорогого позашляховика знайшли понад 500 000 грн хабара. Обох затримали за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Такі оперативні затримання стали можливими завдяки тісній співпраці та взаєморозумінню між керівником обласного Управління СБУ Іваном Рудницьким, начальником облуправління поліції Олександром Шляховським та генералом СБУ, а нині  головою Закарпатської ОДА Петровим. Всі троє — приїжджі і не встигли ще обрости зобов’язаннями перед місцевими корупціонерами, тому «приймають» на гарячому без розбору з використанням сучасних методів прослуховування месенджерів та телефонного зв’язку. Правоохоронці також моніторять соцмережі, особливо у плані викривальних публікацій про розкрадання бюджетних грошей.

По лінії поліції для ефективності операції, у більшості районів області вже змінено керівників місцевих відділків, які так само є людьми із-за меж Закарпаття. Цікаво, хто із чиновників закарпатських міст та районів наступний?

One thought on “На Закарпатті розпочато операцію із зачистки місцевих ТОП-корупціонерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *