На Закарпатті розпочали процедуру позбавлення мандата заступниці голови облради

Про це повідомив голова партійного осередку фракції “За майбутнє” Олександр Ледида. Для цього осередок уже подав у територіальну виборчу комісію відповідне звернення про позбавлення своєї членкині Андріани Сушко мандату.

Партійна організація посилається на ст. 39 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» . Протокол Загальних зборів надіслано для розгляду питання про відкликання депутатки Сушко А.А. керівництву партії «За Майбутнє» та повідомлено про це Закарпатську обласну територіальну виборчу комісію.

Подібні санкції закарпатська організація «За Майбутнє» застосовує і до депутата Виноградівської міськради Олександра Лемака та депутатки Великолучківської сільради Касинець Наталії.

Нагадаємо, що Андріана Сушко раніше була помічницею нардепа Віктора Балоги, який у Верховній Раді входить до депутатської групи «За Майбутнє».

Як стало відомо редакції zaknovunu.info, Віктор Балога через голову фракції партії у ВР Ігора Палицю розробляє план із порятунку Сушко через проведення зїзду обласної партійної організації для виключення з неї екс-регіоналів Олександра Ледиди та Василя Іванча.

При цьому переслідується не так збереження мандата Андріани Сушко, яку ледве з другої спроби обрали 3-м заступником Закарпатської облради, а залучення “За майбутнього” у нещодавно створену більшість навколо ставленика Балоги Володимира Чубірка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *