На Закарпатті під нову коаліцію замінять заступників голів ОДА та облради

На Закарпатті планується масштабний перерозподіл сфер впливу та посад у обласних раді та облдержадміністрації між “слугами”, Партією Угорців, ОПЗЖ та “За майбутнє”. Про це, за результатами переговорів нардепів Віктора Балоги та Миколи Тищенка, “Закарпатські новини” повідомили з “Команди Андрія Балоги”.

Зокрема, відомо, що Микола Тищенко відстояв перед слугами Олексія Петрова і його вже не збираються змінювати на посаді голови Закарпатської облради, як ми писали раніше. Зате буде суттєво переформатовано керівників комісій обласної ради і змінено заступників та керівників структурних підрозділів ОДА під нову коаліцію.

Так, за участь у більшості угорці отримають першого заступника голови облради Йосипа Борто, квоту начальника Управління релігій та національностей ОДА та заступника голови ОДА. Імовірно ним стане екс-ректор Академії СБУ Віктор Мікулін замість Іштвана Петрушки.

ОПЗЖ отримає голову майнової комісії облради та кураторство над інфраструктурними проєктами. А ще — дозвіл на роботу нелегальних АЗС на Закарпатті, які в області куруватиме Тищенко разом курасторством потоків на митниці, роботою податкової та контроль над закарпатським сегментом нафтопроводу “Дружба”. З цього нафтопроводу й отримує пальне Іван Чубирко, який призначений Тищенком відповідальним на цій ділянці.

Віктору Балозі й партії його сина “Команда Андрія Балоги” за таку оборудку перепаде задоволення від помсти родичу Василю Петьовці та “Рідному Закарпаттю”, де він є співзасновником.

“За майбутнє” Олександра Ледиди отримає крісло начальника Управління земельними ресурсами ОДА у особі Олександра Антала, керівника бюджетної комісії облради (імовірно, Ледида) та заступника голови облради, яким стане Василь Іванчо.

Також під час зустрічі Тищенка з Балогою та керівниками згаданих фракцій, Микола Тищенко пообіцяв організувати зняття обвинувачень з Василя Брензовича та зняття обмежень СБУ на вїзд в Україну з уповноваженого Угорщини в Закарпатті  Іштвана Грежі. Натомість депутат від партії угорців КМКС Пейтер Чабо пообіцяв лобіювати через Премєра Угорщини Віктора Орбана допомогу зі зняття всіх обмежень для вступу України в НАТО. 

Раніше схожу схему переділу повноважень у області було неформально озвучено Полоскову. Однак, останній, ссилаючись на субординацію, відмовився брати участь у цих оборудках. Через це Полоскова уже найближчим часом, після критики на сесії облради, буде звільнено.

Олексій Петров же залишиться в Закарпатті на своїй посаді і, за словами нашого джерела, буде контролювати згадані “чорні” Потоки, налагоджені тандемом нардепів Лаба-Тищенко.

Для узгодження цих деталей, Петрова терміново викликали у Київ. Через це, як повідомляють закарпатці у мережі “Фейсбук”, наплювавши на решту пасажирів та повітряний коридор сьогодні навіть затримали рейс на Київ. Зокрема таку інформацію з фото поспішним вилітом Петрова оприлюднив Олег Белейканич. Колега по СБУ новий директор аеропорту Олег Коцюба постарався…

Цікаво, чи дозволять притомні депутати облради, провернути таку оборудку?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *