Михйло Рівіс: На Закарпатті 5000 інфікованих COVID-19

Таку наразі непідтверджену інформацію з власних джерел оприлюднив днями голова Закарпатської облради у мережі Facebook, розмірковуючи над зараженням вірусом жінки у Мукачеві.

“Треба розуміти, що реально в області зараз близько 5000 інфікованих, які щомиті сіють вірус. Вони ніяк не можуть зрозуміти, що районні лікарні не готові до масового надходження хворих і сподіваються сперти все однієї інфекційної лікарні, в якій всього 70 ліжок. Це при тому , що в світі під палати переобладнують стадіони і торгові центри. а у нас навіть запасу ліжок немає, білизни і матраців, я не кажу про ліки і професійному обладнанні. Медики не мають засобів індивідуального захисту. Тому кожен, хто сьогодні на шашликах, а не дома, не усвідомлює, яку небезпеку себе наражає “.

Разом з тим, у Закарпатському обласному центрі здоров’я сьогодні зранку нам повідомили, що за минулу добу до обласної інфекційної лікарні не госпіталізовано жодного  пацієнта з підозрою на COVID-19.

Протягом минулої доби, 29 березня, у заклади охорони здоров’я області, за екстреною медичною допомогою звернулись 372 особи, з них – з явищами гострої респіраторної інфекції – 25.

Як повідомила директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров, до закладів охорони здоров’я області госпіталізовано 31 пацієнта з ознаками острої респіраторної інфекції. У двох з них –  вірусна грипозна пневмонія.

Результати відібраних біологічних матеріалів для вірусологічного дослідження у 19 осіб, які епідеміологом включені в коло вузького контакту особи, що  перебуває на лікуванні в КНП „Обласна клінічна інфекційна лікарня”  та має підтверджений випадок COVID-19,  позитивні. Дослідження проводилось методом полімеразної ланцюгової реакції вірусологічною лабораторією ДУ „Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України”. Також ці взіріці  направлені до вірусологічної референс лабораторії м. Київ.

За минулу добу до обласної інфекційної лікарні не госпіталізовано жодного  пацієнта з підозрою на COVID-19. Летальних випадків серед осіб із підтвердженим діагнозом COVID-19 не зареєстровано.

У зв’язку з цим є цілком не зрозумілим нагнітання паніки з боку голови облради. Як правило, до таких кроків політики вдаються, коли треба відвернути увагу від важливих подій або щоб про тих же політиків просто згадали, що вони є…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *