Мукачівську районну раду очолить екс-нардеп часів Януковича з кримінальним минулим

Впливовий кримінальний авторитет та колишній нардеп від «Партії Регіонів» Михайло Ланьо, який разом зі старшим братом мера Ужгорода, курує закарпатську організацію “Батьківщини, може стати головою Мукачівської райради.

Про це повідомляють джерела Zak.news. Ідеться, що цю  посаду Михайло Лано, який був засуджений за зґвалтування і більше відомий під кримінальним прізвиськом «Блюк», має отримати за підтримку «Батьківщиною» діючої більшості і нового голови обласної ради. Нагадаємо, що соратник Юлії Тимошенко нардеп Іван Крулько отримав за продаж обласного осередку партії 400 тисяч доларів.

Щоправда, кримінальне минуле не дає Ланьові зібрати під свою кандидатуру 22 голоси депутатів райради (всього 42 обранці), тому фракції “Слуга народу”, “Рідне Закарпаття” і “Батьківщина” саботують засідання ради, яка не може обрати голову вже 3 сесії поспіль.

Мало того, окремі депутати від фракції “Рідне Закарпаття” взагалі відмовляються підтримувати кандидатуру Михайла Ланя. Тому зараз із ними проводяться торги і перемовини. 

На сьогоднішній день, Мукачівський район – один із найбільших в області, так як до нього у рамках децентралізації приєднали Свалявський і Воловецький райони, від яких Михайло Ланьо і балотувався у нардепи. Схоже,що колишні регіонали реваншують, повертаючись один за одним до влади в області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *