Мукачево витратило на прибирання у шість разів більше за Іршаву

Мукачево витратило у минулому році на прибирання міста 18 мільйонів гривень, а місто Іршава — всього 3 мільйони гривень.

Про це повідомила у мережі «Фейсбук» Ольга Чедрик, підкріпивши інформацію скріном закупівель послуг. У дописі також ідеться і про те, що жителі Іршави ніби то обурені тим, що комунальники підмітають місто серед білого дня, створюючи перехожим незручності.

«…Графік роботи з 8 до 17,інший не передбачено жодним розпорядженням, хоча можливий при додатковій оплаті працівникам та забезпеченні транспортом з населених пунктів де вони проживають.
Підмітали не проїзджу частину, а умовний трикутник між смугами руху, що тягнеться до кільця,дотримуючись заходів безпеки. Ці роботи працівники проводять роками, але чомусь лиш тепер стався “скандал”))
Мукачево лишень за саме прибирання міста платить 18 мільйонів, а Іршаві всі роботи які виконує КП, а їх немало, обходяться менше 3 мільйонів. Берегово сплачує за підмітання 2,6 мільйона.
Ми готові змінити графік роботи, але це потягне додаткові витрати з бюджету міста.
Іноді краще не фотографувати працівників, а просто подякувати, що за копійки виконують таку потрібну роботу, і навіть у карантин щодня виходять працювати».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *