Маруся Звіробій возила контрабанду через КПП «Тиса» та організовувала фотосесії для «мажорів» на передовій: закарпатський доброволець

Про це на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» пише комбат добровольчого батальйону «Сонечко» Назар Мудрий. За його словами, Маруся Звіробій серед добровольців відома передовсім тим, що возила на передову «мажорів» для фотосесій за кілька кілометрів від лінії бойових дій та влаштовувала гучні гулянки.

«Ви ніколи не зустрінете жодного Воїна, який би вам сказав :” я особисто був в бою з Маруською 2 літри.” (Маруська 2 літри – це одне з позивних Марусі, оскільки вона все казала, якщо не має 2 літри горілки на одного, то вона встає із-за столу). Я скажу, що робила Манька , коли приїздила на відстань 3-5 км від передка. Брала автомат, форму, тягла з Києва якогось мажора (типу синочків порошенка чи луценка) , робила фотосесію, звичайно їй за це платили, і не завжди грошима,  а по приїзді ці мажори розповідали , як штурмували з штиком в тєльняшці сепарські танки. А Манька там побухає 2-3 дні, вийде із-за запою, і їде назад. Потім виставляє волонтерську допомогу , яку їй давали вести на фронт, на своїх точках. Так ми маємо “кіборга Луценка” , “захисника Слов’янська Порошенка” і т.д. Ну і звісно першу і єдипну  героїню Донбасу, кандидатку від Roshen – Маруська Два Літри, пише Мудрий.

Слава Україні ! На численні прохання друзів і подруг Марусі Звіробій (або як її прозвали бійці “СОНЕЧКО” УПА Манька Облігація, за численні фінансові махінації та шахрайстві з різними видами дивідендів на АТО), я вирішив написати частину 2. До тепер я її не афішував, оскільки на жаль ми (“Сонечко”) стали випадковими посібниками жахливих речей.

Також Назар розповів про те, як, прикриваючись волонтерством, Маруся Звіробій перевозила контрабанду через КПП «Тиса».

Одного разу нам зателефонував працівник Чопської митниці, і повідомив, що хтось з Правого Сектору (наша на той час організація на Закарпатті) посварився з митниками на посту “Тиса” і пригрозив їм Майданом, звільненням і взагалі фізичною розправою від бійців Правого Сектору Закарпаття.  Я звичайно взяв декілька хлопців і рушив на митний пост. Там я побачив двох жінок і одного молодого хлопця. Одна з жінок виявилася Маруся Звіробій. Я доповів командиру, що бачу Маньку Облігацію, і що вона намагається протягнути без догляду на митниці два великі мікроавтобуси типу Спринтер (я не знаю марки). Через пару хвилин сперечання, я отримав команду : Своїх не кидати, витягнути все, що треба, а потім будемо розбиратися. Що ми й зробили. Митники стали раком, вантаж  проїхав. Після чого наші місцеві командири зв’язалися з керівниками в столиці, повідомили та дізналися, що це була волонтерська допомога для фронту. От завдяки таким моментам, “СОНЕЧКО” прозвали контрабандистами. А саме цікаве почалося за декілька тижнів, коли митники повідомили нам, що автобуси ідуть регулярно, стабільно, а вони вирішили нас не турбувати, щоб ми лишній раз не заходили на митницю. Звісно одного разу ми попросили знайомих працівників міліції зупинити один вантаж і відкрити. Через сварки та конфлікти ми це зробили. У волонтерську допомогу для АТО входили : вживані речі в мішках на вагу,  новенькі кондиціонери,  косметика,  хімія для басейнів і ще усілякий мотлох, який в АТО не залучиш ну ніяк. Я отримав наказ “упасти на хвіст”. Ці автобуси привели мене на речовий ринок біля метро “Лісова” у Києві.  Там розвантажилися. Потім я дізнався, що місцевий Правий Сектор час від часу когось на тому ринку нагинав, і щось виясняв, і що Манька Облігація мала там точки і торгувала там речами, які протягали як волонтерку для АТО, а інколи навіть і справжню волонтерську допомогу Манька продавала, про що опишу в частині 3. Звісно ми не могли це качати, оскільки Ярош на “СОНЕЧКО” вже  криво дивився, бо ми постійно задавали купу питань. А потім і Манька, після скандалу з коштами на її видуманий полігон, сама покинула ПС і сплила в оточенні Порошенка. де нагороджувала “статусом герой” всіх діток можновладців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *