Майже третина з усіх коштів на облаштування українських КПП надійде в Закарпаття

Про це повідомив депутат Закарпатської обласної ради Денис Ман. Зокрема, близько 900 мільйонів гривень із 2, 2 млрд грн піде на облаштування всього 2-х пунктів пропуску  на українсько-румунському кордоні.

За словами пана Дениса, в Україні запланували  виділити майже 10 мільярдів гривень на ремонтні роботи на існуючих пунктах пропуску в наступні 3 роки. Закарпаття отримає від цієї суми 2,2 мільярди гривень, або близько 27 % від всіх планових коштів.

Найбільшу суму отримають для будівництва пунктів пропуску “Біла Церква – Сігету Мармацієй” (460 млн) та “Дякове-Халмеу” (436,3 млн). Ось як буде виглядати пункт пропуску в Білій Церкві після будівельних робіт

У продовження теми Денис Ман згадав історію з будівництвом туалетів на КПП «Тиса», де за 8, 5 мільйонів уже 2-й рік поспіль не можуть збудувати два клозети.

«Пам’ятаєте історію з туалетом на українському кордоні? Той, який будували на українсько-угорському кордоні за багато мільйонів? На жаль, цю історію ще не завершили, не дивлячись на візитити окремих народних депутатів і їх контроль, обіцянки голови облради в часи його головування в ОДА, ні навіть на кілька реформ у сфері митниці за останній період».

З інформацією джерел Zaknovunu.info, така щедрість під час розподілу коштів пов’язана із кураторством закарпатським осередком партії «Слуга народу» Миколою Тищенком. Як інформують наші джерела, нещодавній керівник обласних «слуг» голова Закарпатської облради Олексій Петров усіма можливими способами намагається пришвидшити на державному рівні будівництво саме цих КПП. Зовні все виглядає, як велика турбота про Закарпаття та робота з розвантаження діючих пунктів пропуску. Насправді ж Петров лобіює будівництво цих КПП з тих причин, що у нього вже готові підрядні організації, які мають виконати ці роботи з майже 25% відкатом за допуск до реконструкцій КПП. У даному випадку мова йде про близько 1 млн доларів.

Попри це, Петров продовжує просити гроші на будівництво цього КПП у румунської сторони, про що він нещодавно написав на своєму Фейсбуці.

Очевидно, що таку оборудку важко буде провести під прискіпливим оком громадськості та без сприяння правоохоронних органів Закарпаття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *