Колаборанти, екс-регіонали та кримінальні елементи: стало відомо, хто очолив комісії Закарпатської облради (документ)

У Закарпатській обласній раді з ініціативи голови Олексія Петрова через порушення діючого регламенту, який передбачає попереднє оприлюднення проектів рішень, було змінено голів та членів усіх постійних комісій. Про це публічно під час сесії заявили перший заступник Петрова Андрій Шекета та заступник голови обласної ради Денис Ман.

Вони та ще з десяток депутатів повідомили журналістів zaknovunu.info, що представники «Слуг» у змові з «Командою Андрія Балоги», ОПЗЖ, з лідером якої олігархом Медведчуком ніби бореться Президент, партією Угорців та «За майбутнє» таємно поділили посади членів постійних комісій ради між собою, викинувши з них депутатів від «Батьківщини», «Рідного Закарпаття» та «ЄС».

За словами депутатів, це робилося убивцею журналіста Павла Шеремета Петровим у вкрай цинічний спосіб, без попереджень, без обговорень, навіть без інформування членів комісії з питань регламенту. У результаті проект рішення про ці зміни депутати облради отримали перед самим голосуванням уже у сесійному залі на засіданні третьої сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання.

                Коли депутати вказали голові ради на порушення регламенту, пропозицію про кадрові зміни в комісіях з голосу вніс депутат від ОПЗЖ Віктор Русин.

                Як наслідок, під покровительством пропрезидентської партії, завдяки 35 голосам нової більшості комісії очолили кримінальні елементи та відверті колаборанти, які виступають проти політики Зеленського на Закарпатті та по всій вертикалі влади.

                Чого лише варте призначення головою бюджетної комісії з оплатою праці за податки закарпатців швагра кума Путіна Медведчука Івана Чубирка, який повсюди виступає із закликами проти української мови, проти визнання російської агресії на Сході України та проти пам’яті героїв, що загинули в АТО.

                Ще один раніше судимий за вимагання, рекет, розбій та пограбування кримінальний елемент Володимир Паульо з «Команди Андрія Балоги» очолить комісію з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації. Зокрема 30 березня 1995 року був засуджений Свалявським районним судом за ст. 144 ч. 2 Кримінального кодексу України (рекет) на один рік позбавлення волі у ВТК посиленого режиму з конфіскацією майна».

                Також засуджений за вбивство односельчанина Василь Якубець із фракції «За майбутнє» очолкомісію з питань екології та використання природних ресурсів. А замом у нього буде екс-регіонал із ОПЗЖ, який проходив у кримінальній справі про викрадення людини Степан Деркач.

Василь Брензович із Партії угорців, який перебуває у міжнародному розшуку за обгрунтованою підозрою у злочинах проти нацбезпеки України, очолив комісію з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій.

                Сателіт Віктора Балоги, який вчасно і у потрібний час влився у партію «Слуга народу» і який має мережу нелегальних АЗС на Іршавщині, Петро Добромільський керуватиме комісією з питань охорони здоров’я.

                Ще одна колаборантка, яка публічно у виступах у ЄС та Україні працює на антиукраїнську політику друга Путіна Віктора Орбана Ілдіка Орос керуватиме комісією з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

                Керівник податкової поліція Закарпаття часів Януковича та касир губернатора Олександра Ледиди, що збирав данину партії Регіонів з підприємців Закарпаття, Василь Іванчо, який нині перебуває у «За майбутньому», візьме керівництво комісією з питань законності, правопорядку та регламенту.

                Колишній начальник обласного УМВС часів Януковича, якого за торгівлю наркотиками прозвали «Антибіотиком», постійний критикан політики Президента та організатор протестних тарифних акцій Віктор Русин очолить комісію з питань

адміністративно-територіального устрою, комунального майна та приватизації.

                Журналіст і громадський діяч Павло Федака, коментуючи подію спрогнозував, що нова більшість у облраді проіснує ще менше, ніж попередня.

«Доля послала закарпатцям подарунок у вигляді нардепа Миколи Тищенка. Микола-Чудотворець, бригадир з 90-х швидко розібрався з дахуванням «схематозу» генералом Петровим, прибрав останнього до рук, далі легко знайшов спільну мову з партнерами з ОПЗЖ та Балоган-лімітед, вивів з під криміналу лідера партії угорців КМКС Василя Брензовича (ще один привіт генералу Петрову)» – висловився Федака.

Уже зараз очевидно, що такий склад комісій ради не знаходитиме спільну мову з ОДА і, імовірно, навіть блокуватиме її роботу. Відповідно, зміна голів комісій може паралізувати виконання проєктів і програм Президента України вже з наступного місяця, коли будуть внесені зміни у бюджет.

                Із приємного Павло Федака вважає, що тепер у патріотичних сил Закарпаття з’явився шанс до об’єднання.

One thought on “Колаборанти, екс-регіонали та кримінальні елементи: стало відомо, хто очолив комісії Закарпатської облради (документ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *