Керівник добровольчого спецпідрозділу «Сонечко» розповів про закарпатську хованку колаборантів та маскування наркоторговців під волонтерів

Назар Мудрий, керівник закарпатського добровольчого спецпідрозділу «Сонечко», який брав участь у звільненні Київщини, розповів на своїй сторінці та на сторінці спецпідрозділу про внутрішніх ворогів України, які ховаються й перефарбовуються на Закарпатті.

«Це Варцаба (екс генерал МВС, часів Кучми, потім Януковича) , власник Деренівська купіль. Тепер це місце, де ховаються родини опзж, мажори, яких ховають від армії і т.д. Думаю навіть родини Шуфрича, Ківи …. Щоб відбитися від спецслужб і військоматів від перевірок зробили вигляд збору допомоги на армію. Тобто взяли у мажорів по 50 000 за “схрон”, зібрали волонтерку у людей і зрадили Україну», – написав Мудрий.

 «В продовженні постів про зрадників пристосуванців Закарпаття. Це Виноградівський контробандист Йосип Шерегі. Вічний спонсор партії регіонів, а тепер “перевзутий не понятно хто” … Ганяє амфітамін через кордон для наркоторговців Мукачева у важкий для України час. Тепер якимось чином залучений до збору волонтерки на потреби армії. Питання: в армію теж піде наркота?

Мудрий. “СОНЕЧКО” УПА.

PS:  для майбутніх заступників за Шерегі: ви для нас станете посібниками наркоторговців», – пише доброволець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *