Керівник добровольчого батальйону із Закарпаття прогнозує масштабний наступ РФ у зоні ООС

Про це керівник добровольчого батальйону “Сонечко” Назар Мудрий написав на своїй сторінці у “Фейсбук” із закликом іти на передову всіх УБД, хто отримав землі, нагороди та матеріальне забезпечення.

“Слава Нації! Ну що, носії статусу УБД, а особливо хто отримав землі чи квартири, Ви готові??? Готові в перший окоп? Ви ж мали пільги, всі “плюшки”, матеріалки і т.д. Ви маєте за це лізти в перший бліндаж. Ху….ло знову щось замислив. Пахне димом з вихлопу танка з ху…лостана. Сподіваюся всі хто весь цей час бігав по сценах, хапав нагороди 7 років за тиждень тушонки, в 10км від фронту, а декотрі навіть за те, що кинули зброю і здалися ворогу , при тому що на полі лежали 230 його братів. Ви готові виконати борг першими??? Я питаю це в день пам’яті наших загиблих Братів. А ви тепер спитайте самі себе перед дзеркалом.

 Я розумію, що часто пахне вторгненням, але тепер якось все не так, тепер все по іншому. Дай Бог, щоб “Акелла промахнувся”, і не так розшифрував все побачине в розвідці. З Нами Бог! І навіть, якщо та фальшива сцикота, яку я перечислив, заляже з травмами чи синдромами, чи форма, заважка від медальок, не налазить на пузо , відгодоване матеріолкою, повірте, ще є кому… Ще є кому ввалити піз…и ворогу!  Ще є Бійці, чий дух не зламали ні тюрми, ні розшук! Їх може не багато, але вистачить, щоб повести серця в бій”, — написав Мудрий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *