«Касир» закарпатської прокуратури Павло Русняк іде на переатестацію

                До редакції «Закарпатських новин» надійшов лист з інформацією про прийдешню переатестацію працівників прокуратури Закарпатської області. У ньому йдеться про бажання залишитися у структурі одіозних прокурорів, які чинили тиск на бізнес, у тому числі й у період президентства Віктора Януковича. Один із них — Павло Русняк  — колишній заступник прокурора Закарпатської області, відомий як дахувальник грального бізнесу та «касир» прокуратури.

У органах прокуратури Павло Русняк  працює з 2001 року. Сьогодні Павло Русняк очолює відділ нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності прокуратури Закарпатської області. Але найяскравіші сторінки біографії пана Русняка припадають на період з 2006 по 2014 роки, коли він, відповідаючи за додержання законодавства органами податкової і поліції, дахував 90% грального бізнесу Закарпаття. У період президенства Віктора Януковича Русняк активно збирав данину з підприємців, створюючи їм незручні умови і згодом допомагаючи їм вирішувати ці «проблеми». Про це неодноразово писали закарпатські та всеукраїнські ЗМІ.

У 2010-му Русняк засвітився у скандалі з побиттям ужгородського підприємця Олександра Боднара. Того прямо в день народження побили нібито викликані в ресторан прокурором Русняком і його колегою міліціонери. Незважаючи на те, що потерпілий запевняв, що винні у конфлікті прокурори, традиційно, служителі закону покарання не понесли. Що ж не поділили підприємець і прокурор, який спеціалізується на зборі «данини», здогадатися не складно.

Завдяки уже згаданим здібностям, після Революції Гідності Павло Русняк не те що підпав під дію Закону про очищення влади, а навіть пішов на підвищення. Так у жовтні 2014 року його призначають заступником обласного прокурора Віктора Янка.

У деклараціях Павла Русняка з 2014 по 2019 роки є чимало цікавої інформації. Після призначення на посаду Павло Русняк заробив 176 тис. Грн., З них 161,5 тис. грн. зарплата, а 15 тис. грн. — Дивіденди (от тільки вкладів у прокурора немає!). Зате сім’я Русняк збагатилася майже на мільйон. Її дохід склав 966 тис. грн., з них 6,5 тис. грн. — Страхові виплати, 14,5 тис. грн. — інші види доходів і 945 тис. грн. — дохід від підприємництва. Крім того, сім’я прокурора внесла 601 тис. грн. в якесь товариство або підприємство. Незважаючи на настільки незначні доходи прокурора, Русняк носить годинник фірми Hindenberg за 1мільйон 300 000 гривень.

З нерухомості у Русняка є земельна ділянка в 1500 кв.м, будинок у 270 кв.м. і гараж в 35 кв.м. Сім’я прокурора володіє земельною ділянкою в 800 кв. м, будинком в 197 кв.м., гаражем в 87,4 кв.м та іншою нерухомістю в 131 кв.м.

Також небідний прокурор володіє разом з дружиною фірмою ТОВ «Р.Б.Транс», вартістю понад 2 млн грн., яка займається пасажирськими перевезеннями.

Їздить прокурор на Toyota Land Cruiser Pradо 2008 р.в. (б/у коштує близько 500 тис. грн.), а його дружина на електромобілі Renault ZOE 2014  року випуску.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *