Складено рейтинг одіозності політсил Закарпаття

Закарпатський центр політчних досліджень склав рейтинг політсил Закарпаття, у яких найбільше кандидатів, що мали відношення до криміналу, Партії регіонів та зловживань владою.

Попри те, що майже у кожній політичній силі, з тих, що висувають кандидатів на різних рівнях у Закарпатті, є так звані токсичні люди, найбільша концентрація одіозних політиків, за дослідженням Закарпатського Центру політичних досліджень, зосереджена у обласних осередках партій “Батьківщина”, “ОПЗЖ” та “За майбутнє”.

Перше місце за кількістю колишніх членів “Партії регіонів” та представників криміналітету займає Закарпатський обласний осередок партії “Батьківщина”. Навесні нардеп від “Батьківщини” Іван Крулько віддав у оренду чи то продав організацію братам Андріївим та Михайлу Ланю, за повідомленнями ЗМІ, за 400 тис доларів.

Отож, нині на перших місцях у списках “Батьківщини” у різного рівня ради йдуть: Андрій Андріїв (1-й номер до Ужгородської міської та Закарпатської обласної ради) — екс-регіонал, учасник антимайдану, Михайло Ланьо (1 номер до Мукачівської міської ради) — кримінальне прізвисько Блюк, член Партії регіонів, який голосував за ув’язнення Юлії Тимошенко та за антинародні закони 16 січня 2014 року, був засуджений за згвалтування. Артур Пашкуляк (Мукачівська районна рада) — керівник бандугруповування, розповсюджувач наркотичних речовин, Іван Довбак — екс-регіонал, розповсюджувач наркотиків (Берегівська районна рада, іде по Виноградівському району), Володимир Шимоня — член угруповування Михайла Ланя, куратор незаконного переміщення тютюнових виробів через кордон (1-й номер, Хустська ОТГ)…

На другому місці — обласний осередок партії ОПЗЖ. У списках цієї політсили — Іван Чубирко — кум Медведчука, засуджений за викрадення бюлетенів та побиття політиків (1 номер до обласної ради), Дмитрій Сидор — священник МП, засуджений у 2012 році за сепаратизм та сепаратистські заклики з повалення державного ладу в Україні (1 номер до Ужгородської міської ради). Степан Деркач — 2-й номер до Закарпатської обласної ради — екс-регіонал, причетний до викрадення і катування колишнього голови “Нафтогазвидобування” Олега Семінського та привласнення земельних угідь на Хустщині та берегівщині …

Третє місце за токсичністю займає партії “За майбутнє”. До її лав входять як колишні регіонали, так і люди Віктора Балоги з “Єдиного центру”. Перший номер — Олександр Ледида, екс-регіонал, голова Закарпатської ОДА за часів Януковича.

До облради за списками цієї ж партії йде і Василь Іванчоекс-депутат облради від Партії Регіонів, та головний податківець Закарпаття за президенства Януковича.

До Закарпатської обласної ради балотується від цієї ж політсили і Павло Черевко, керівник штабу «Партії регіонів» в Ужгороді та кандидат від партії Януковича на виборах 2012 року. В Закарпатську обласну раду і йде колишній декан Історичного факультету, член «Партії регіонів» Володимир Фенич.

А на голову Хустської ОТГ від «За майбутнє» балотується Василь Якубець, голова Хустської РДА за часів ледиди-Януковича та вбивця свого односельчанина.  До того, як прийти у політику, Якубець ховався за кордоном, аби уникнути кримінальної відповідальності. Зрештою, за жорстоке вбивство і приховування слідів злочину (замотав тіло в ковдру і вивіз у ліс). Якубець не сів до в’язниці лише через свого дядька, який тоді працював у міліції…

3 thoughts on “Складено рейтинг одіозності політсил Закарпаття

 • 23.10.2020 о 22:20
  Permalink

  Жодного слова про “Слуг” та “Рідне Закарпаття”. Там також ситуація, як у названих вами партій.

  Відповідь
  • 31.10.2020 о 14:27
   Permalink

   Вони одразу на 4 і 5 місцях. Так, там є чимало регіоналів і бандитів. Але, як бачите за результатами, виборцю це ні про що не говорить

   Відповідь
  • 31.10.2020 о 14:30
   Permalink

   вони мають бути на 4 і 5 місцях, але виборцю, як бачите, це до лампочки

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *