Іванна Климпуш-Цинцадзе: Голову Закарпатської облради петрова звільнили через зухвалість та нехтування інтересів закарпатців (відео)

Рішення Закарпатської обласної ради – законне! Це воля закарпатців, яких представляє більшість ради. Про це розповіла у Верховній Раді нардеп від ЄС. Продовжуючи ігнорувати реальність, влада демонструє зневагу не лише до місцевого самоврядування, а, насамперед, до людей, яких легковажно має за дурнів. Потужний виступ з трибуни Верховної Ради України Ivanna Klympush-Tsintsadze стосовно подій у Закарпатській обласній раді:

Хочу звернути увагу Парламенту на ситуацію, яка склалася в Закарпатській обласній раді. Нещодавно з цієї трибуни міністр охорони здоров’я пан Ляшко на моє пряме запитання відповів, що він абсолютно не підтримує ініціативу обласної влади щодо об’єднання в один заклад 16 лікарень на Закарпатті. І дійсно, на мою думку, це є повне свавілля місцевої влади.Однак тамтешні “слуги”, всупереч здоровому глузду, і навіть всупереч рішенню медичної комісії, якого нам таки вдалося досягнути, все ж таки всунули це рішення на розгляд сесії. Окрім цього, влада поклала око на позашкільні заклади освіти і бібліотеки. Очевидно, йдеться про землі та інше майно, яке свербить “смотрящим” за областю. Але тут на їхньому шляху стала громада, в тому числі і ветерани. І частина облради, яка представляє більшість закарпатців, зібралася і звільнила голову обласної ради, пана Петрова, за його зухвальство і зневагу інтересів закарпатців.І що ми бачимо? Замість того, аби дати задню і відхреститися від рішення, яке збурило край, Петров робить вигляд, що нічого не сталося. А дехто з цієї зали навіть додумався звинуватити закарпатців у сепаратизмі. І порівняти їхні дії біля обласної ради 28 жовтня з Кремлівським сценарієм зразка 14 року. Криза жанру вже така, що дехто з цієї зали звинуватив у сепаратизмі українців на Закарпатті, навіть ветеранів українсько-російської війни. Ви маєте попросити вибачення у цих ветеранів, яких знають і шанують на Закарпатті, у медиків та освітян, які того дня теж були там. Не плутайте себе з державою, а відразу до себе із сепаратизмом. Із такими звинуваченнями у вас скоро несепаратистським буде лише двір на Банковій і “Велюр”. Підкреслюю – рішення Закарпатської обласної ради законне. Це воля закарпатців, яких представляє більшість ради. Продовжуючи ігнорувати реальність, влада демонструє зневагу не лише до місцевого самоврядування, а, насамперед, до людей, яких легковажно має за дурнів.

Деталі — у відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *