Голова Закарпатської ОДА через проросійські висловлювання опинився під загрозою звільнення

Мова йде про розслідування Урядом України висловлювань голови Закарпатської ОДА Віктора Микити про “російських братів”, яке він озвучив під час позачергової сесії Закарпатської облради 16 лютого.

Зокрема, дати оцінку висловлюванням Микити публічно 18 лютого під час години запитань до Уряду попросила народна депутатка, керівник Закарпатської обласної організації політичної партії “Європейська солідарність” Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вона також запитала, і коли Прем’р подасть пропозицію президентові Володимиру Зеленському про зняття Микити з посади.

У відповідь Шмигаль скавзав:

“Проведемо відповідне дослідження, а за потреби — розслідування його слів. Якщо будуть на це юридичні підстави, то вживемо відповідних заходів”.

Як заявила Іванна Климпуш-Цинцадзе у Facebook, Зеленський має негайно відправити Голову Закарпатської ОДА у відставку.

“Такі випади просто немислимі. Якщо до ранку Микита не піде у відставку – це значить лише одне: влада не збирається боронити державу, Зеленський готується до капітуляції. Але українці цього не дозволять”, — заявила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Нардепка зазначає, що крім Микити, на Закарпатті живуть нащадки Карпатської Січі та УПА, які однозначно будуть битися та чинити опір ворогу за будь-яку ціну.

“Ми закликаємо Віктора Микиту скласти повноваження і не деморалізовувати мешканців краю перед лицем путінської загрози, не виправдовувати Росію, покладаючи відповідальність за агресію лише на Путіна, не демонструвати своє невігластво, зокрема, незнання історії про те, що старші покоління закарпатців народжені не в СРСР і добре пам’ятають репресії Кремля. Звертаємо увагу голови ОДА на те, що сьогодні український дитсадок, школи та залізницю обстрілювали саме ці «брати», а не Путін власноруч.”, – сказала Цинцадзе.

Як стало відомо Zaknovunu.info з власних джерел, Віктор Микита після цих висловлювань отримав “жовту картку” від Дениса Шмигаля і у разі найменших погрішностей у роботі його буде негайно звільнено.

Судячи з того, що Микиті у області протистоїть старий комбінатор Віктор Балога та фракція його сина у облраді, чекати на помилку нещодавно призначеного губернатора довго не доведеться.

До заяви Цинцадзе приєдналися і закарпатські добровольці. Зокрема, Назарій Мудрий на своєму “Фейсбуку” написав:

:Вимагаємо притягнути до відповідальності всіх осіб, які лобіювали відвертого сєпара на цю посаду. У випадку ігнорування, ми залишаємо право діяти, за собою. Я воював проти цих “братів росіян”, втратив багато Друзів. З цього моменту, кожний, хто матиме справу з цим покидьком, є ворогом Добровольців ! Це відверта спецоперація фсб рф проти Української Державності!!Мудрий. “СОНЕЧКО” УПА”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *