Голова Закарпатської облради Володимир Чубірко спробував без відома депутатів виділити 1,8 мільйона гривень на свої поїздки за кордон

Саме така сума була закладена у програму транскордонного співробітництва Закарпаття на наступний рік без обговорень у відповідній депутатській комісії. Тринькання грошей платників податків області на забаганки голови вдалося зупинити завдяки позиції депутата Федора Шандора, який поплатився за оприлюднення цієї інформації на останній сесії облради посадою голови комісії облради з питань туризму.

Отже, першу чергову сесію у якості голови Чубірко розпочав з того, що увів у оману депутатів і спробував тишком-нишком  протягнути рішення про закордонні гроші.

Новий голова за кордон їздить часто. Як відомо, Чубірко є співзасновником чеського фонду Віза та ряду інших міжнародних програм, з яких має зиск. Наприклад, учасники ремонтів за програмою Віза розповідають, що Чубірко під виглядом збору відкатів для чехів, обкладає їх даниною з сум, які виділяються на реконструкцію чи ремонти соціальних об’єктів.

Зараз, аби «замнути» справу з відсторонення Федора Шандора з посади голови туристичної комісії, Чубірко переводить стрілки відповідальності на членів цієї комісії та депутатів з більшості. Аби закрити рота депутату туризмознавцю, йому запропонували очолити комісію … з розвитку села та агропромислового комплексу.

Чубірко ж на наступній сесії 23 грудня збирається проголосувати про відкладене депутатами рішення щодо виділення 1,8 мільйона, замаскувавши його і поставивши на голосування пакетом.

До речі, за відкладення підіпільного проекту рішення проголосували навіть учасники більшості, яка обрала Чубірка головою. А це вже перший дзвінок до того, що депутати у разі хитрування з ними готові заблокувати роботу ради і змінити голову.

Тож 23 грудня депутати з нової більшості складатимуть, фактично тест, на терпимість до махінацій нещодавно обраного керівника ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *