Голова Закарпатської облради Петров розповів про причини створення нової більшості з екс-регіоналів та ОПЗЖ

Після тривалої паузи, яка виникла з 24 червня, Олексій Петров вперше спробував пояснити, що спільного у пропрезидентської партії, яку він представляє у області, з ОПЗЖ швагра Медведчука, “За Майбутнім” голови ОДА часів Януковича Ледиди, партією Балоги (КАБ) та партією угорців КМКС.

Нагадаємо, що 24 червня відбулася чергова сесія Закарпатської обласної ради. Тоді ж була переформатована більшість. Замість “Слуги Народу”, “ЄС”, “Батьківщини” та “Рідного Закарпаття”, утворилася нова політична зв’язка: “СН”, “ОПЗЖ”, “КМКС” Партія угорців України, Команда А. Балоги та “За майбутнє”. В результаті до влади прийшли колаборанти, екс-регіонали та кримінальні елементи, про що ми вже писали раніше.

Журналіст 21 каналу Роман Совяк вирішив поспілкуватися із головою Закарпатської облради та спитали, чому відбулося таке переформатування “коаліції”, що буде із заступниками голови, адже зараз на посадах представники ЄС та Батьківщини, чому у нову більшість увійшли представники “ОПЗЖ” і чи не суперечить це війні Президента Зеленського із Віктором Медведчуком? Відповіді на ці та інші питання у актуальному інтерв’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *