Голова Закарпатської облради Олексій Петров виключив з комісії ДФРР опозиціонерів (документ)

Про це повідомляє депутат Закарпатської обласної ради Денис Ман, демонструючи відповідний документ на своєму телеграм-каналі.

Олексій Петров: “Я не маю нічого проти своїх екс-заступників Мана і Шекети… Я просто вивожу їх з комісії ДФРР…”

За його словами, Петров наполяг на відкликанні з комісії представників політсил, які не є у новій зелено-медведчуківсько-коломойській коаліції і замінив їх на депутатів від “Слуги народу”.

Днями підписане розпорядження голови ОДА про зміни до складу комісії, що відбирає проєкти до фінансування з державного фонду регіонального розвитку, куди я входив із початку 2021 року та з 2016 по 2019 роки.

Це сталося на вимогу голови обласної ради, який вирішив подати до ОДА взамін представників від ЄС (Ман), Батьківщини (Крулько) та Рідного Закарпаття (Юрик) виключно депутатів від Слуги народу. В ОДА на таку позицію відреагували, хоча список, який надійшов до адміністрації, виконаний повністю не був.

Отже, до складу комісії відтепер входять голови трьох територіальних громад (Берегово, Рахів та Тячів), 3 депутати від Слуги народу, один голова районної ради, 4 представники громадських організацій та 4 представники ОДА.

Безумовно, конфлікту інтересів у мерів міст нема, вони точно об’єктивно оцінять власні проєкти та проєкти інших громад.

Через те, що Кабмін спільно з Мінрегіоном не змогли вчасно виконати технічну роботу на платформі ДФРР, проєкти на 2022 рік досі не оцінені і вся Україна зриває процес  планування на наступний рік. Навіть формально неможливо виконати вимогу постанови Уряду, яка зобов’язує комісії та ОДА до 1 серпня подати оцінені переліки до Мінрегіону. Всі тупцюють на місці і далі справа не рухається

Оновлення комісії на даному етапі, коли вже варто нарешті визначитися із завданнями на наступний рік, виглядає як крок назад з одного боку з точки зору професіоналізації процесу планування бюджетний грошей, та як ще один крок назустріч підминанню президентською партією одноосібно під себе державної програми – з іншого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *