Голова Вишківської ОТГ провів першу сесію без кворуму

Про це повідомляють “Закарпатські новини” очевидці, які були присутні на засіданні. За їх словами, голова Вишківської ОТГ Хустського району Закарпатської області, залишившись без кворуму, викликав хвору на коронавірус депутатку. Однак, кворуму це й так не допомогло.

За словами очевидців, ситуація склалася так, що два депутати новоствореної ОТГ повідомили голову ТВК, що мають позитивний тест на COVID-19 і не з’являться на сесію. Після оголошення протоколу виборів, голова ТВК вручив посвідчення новообраному голові Ярославу Гайовичу, а обрані депутати склали присягу.

На сесії зареєструвалися 24 депутати. Порядок денний підтримали лише 8 депутатів, що вже автоматично робить регламент неправомочним! Рішення про лічильну комісію також не було підтримано, оскільки 11 депутатів не підтримали склад лічильної комісії та взагалі залишили сесійну залу. Новоспечений голова побачивши, що немає кворуму, зателефонував Вароді Еріці, депутатці від КМКС, інфікованій на COVID-19. Жінка прийшла на сесію! Голова так хотів проштовхнути свої питання, що навіть і не зрозумів, що своїми діями наражає на небезпеку депутатський корпус! У відповідь було викликано 102. Працівники поліції склали протокол, а депутати мають намір оскаржувати рішення сесії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *