Екс-голова Закарпатської облради поскаржився на “Рідне Закарпаття”

Колишній голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” пожалівся на відсутність підтримки з боку партії,яка висувала його в депутати. Ідеться про підтримку “Рідного Закарпаття” кандидатури від “Слуги народу” Петрова.

Чубірко також констатував, що в Ужгороді й Чопі на посадах залишилися мери, яких було засуджено за корпцію і що колись опозиційні партії вступили з ними у змову.

“Ну що ж, конфігурація політичних сил на Закарпатті визначена, можна підвести певні висновки усіх перипетій останніх днів.

Не отримавши підтримки своєї політичної сили, я не став головою Закарпатської обласної ради. Хоча попередні обіцянки були і частина депутатів з інших партій готові були проголосувати за мою кандидатуру. Але після ряду домовленостей «Рідне Закарпаття» підтримало кандидатуру Олексія Петрова. Це політика, і до таких речей потрібно бути готовим…

Подивимося, як це все розвиватиметься і до чого приведе. Сподіваюся, що Закарпаття все ж таки рухатиметься вперед і матиме сильних лобістів як на міжнародній арені, так і в столиці.

Щодо місцевих органів самоврядування, то на прикладі Ужгорода і Чопа бачимо, що на керівних посадах залишилися старі кадри. Кожен із них перебував на лаві підсудних за корупційні дії, але, на жаль, у нашій державі ці справи не доводять до кінця і вони десь «зависають».

Лідери партій, які брали участь у виборчих перегонах, зустрілися, домовилися і дійшли певних компромісів. Хтось ображений, хтось «на коні», хтось закопав сокиру війни, погодившись на посади. Тепер більшість тих, хто найбільше критикував владу, або мовчки спостерігатиме за її діями, або безпосередньо братиме участь у цих брудних процесах. Як не крути, на нас знову чекають 5 важких років.

Але здаватися не слід. Я особисто обіцяю використати усі важелі впливу і повноваження обласного депутата. Ініціюватиму своїми зверненнями порушення кримінальних справ проти злочинців, щойно для цього будуть підстави.

Відкритий до співпраці з громадами. Готовий надалі по можливості втілювати проєкти, які допоможуть розвивати наше місто і область. Вибори скінчились – життя триває!”, — написав Чубірко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *