До схеми з незаконним продажем нафтопродуктів Медведчука причетні чиновники Закарпатської обласної ради та Холмківської ОТГ

Державне бюро розслідувань України повідомило про підозру трьом закарпатським митникам, які сприяли корупційним схемам із імпортом нафтопродуктів компаніям, пов’язаним із затриманим народним депутатом Віктором Медведчуком.

Про це, зокрема, повідомила пресслужба ДБР та пресслужба Офісу Генерального прокурора

У повідомленні вказують на митників поста “Мукачево” Закарпатської митниці, через дії яких державний бюджет втратив 7,8 млн гривень лише протягом 2017-2018 років. З’ясували, що компанія зі сфери впливу кума путіна Віктора Медведчука імпортувала залізничним та автомобільним транспортом нафтопродукти. Проте у документах зазначалось, що у цистернах знаходиться газовий конденсат, що не є підакцизним товаром”.

Митникам загрожує ув’язнення строком до 5 років.

А от головні дійові особи торгівлі лівим пальним на Закарпатті чомусь залишаються непоміченими. Більше того, вони займають високі посади у місцевих органах влади.

Хто ж вони? Перший – голова Закарпатської організації забороненої партії “ОПЗЖ” Іван Чубирко. Він основний власник нелегальних АЗС кума путіна на Закарпатті. Попри це, Чубирко спокійно продовжує очолювати бюджетну комісію Закарпатської обласної ради і далі контролювати залишки бізнесу Медвечука. Бізнесу з якого нині фінансується війна рф проти України.

Другий – Артур Северенчук, який є заступником голови Холмківської ОТГ від ОПЗЖ. У ОТГ він у співпраці з головою громади керує всіма процесами, виділяючи досі кошти у сумі сотні тисяч гривень на рупор ОПЗЖ – канал Івана Чубирка “Перший кабельний” . Северенчук – активний українофоб та прибічник Федералізації України. нині він контролює ті ж ліві АЗС Медведчука в Ужгороді.

Обидва чиновники української влади роками торгували російським дизелем з нафтопродуктопроводу «Прикарпатзахідтранс». Сьогодні за виручені з цього гроші РФ вбиває наших дітей, жінок та військових. А колаборанти поспішно перефарбувалися і продовжують за бездіяльності керівництва Закарпатської обласної ради та Холмківської ОТГ вичікувати слушного моменту, щоб знову проявити своє справжнє сепаратистське нутро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *