Депутати Закарпатської облради заявляють про олігархічно-проросійський заколот

Олігархічно-проросійський заколот у Закарпатській облраді остаточно оформився юридично. Про це повідомляє офіційна сторінка партії “ЄС” у Закарпатській облраді, зі ссилкою на коментарі членів обласних депутатів від “Європейської солідарності” Ірини Мацепури та Дениса Мана.

“Вчора коаліція з депутатів Зеленського, Медведчука та Коломойського звільнила першого заступника та заступника голови ради, а також знову перетасувала склад постійних комісій, бо з першого разу забракло клепки зробити це без порушень закону.Об`єктивних підстав для таких рішень немає, заступники голови ради та комісії працювали добре. Єдина причина – бажання слуг розвернутися на повну в регіоні, де так, на їхню думку, багато можливостей для хлопців з 90-х. У їхній системі координат – це не стратегічна область, а ласий шматок для дерибану. Тому ОПЗЖ в коаліції – те, що треба. І ми боємося уявити, що чекає на Закарпаття, якщо за нього береться така «кмітлива» компанія з суміші кварталу, олігархів та кремля…Детальніше про ситуацію у коментарях депутатів ЗОР від “Європейської Солідарності” Ірини Мацепури та Дениса Ма

Раніше нардеп Іванна Климпуш-Цинцадзе оприлюднила відео із засідання Закарпатської обласної ради, на якому чути ненормативну лексику голови облради Олексія Петрова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *