Ціна на газ у квітні знизилася на 15% – Нафтогаз

Фото: tsoua.com
В Україні третій місяць поспіль знижується ціна на газ для населення

Оптова ціна на природний газ для населення зменшиться до 2,9 гривні за кубометр (без ПДВ і націнки). Із січня 2020 року вона упала на 38%.

 
У квітні оптова ціна на газ для населення, виробників тепла та інших захищених споживачів знизилася до 2,9 гривні за кубометр (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і витрат на транспортування), що на 15% менше, ніж у березні. Про це 22 квітня повідомила прес-служба Нафтогазу.
 
У компанії відзначили, що зниження ціни на газ для населення пов’язане з появою на внутрішньому ринку нового ліквідного цінового індикатора.
 
Оператор газотранспортної системи України провів тендер на закупівлю газу на період поставки березень-грудень 2020 року, і торги продемонстрували, що в Україні існує значна конкуренція, яка призводить до зниження оптових цін на купівлю-продаж газу”, – заявили в Нафтогазі.
 
Таким чином, оптова ціна у квітні встановлена ​​на рівні, який на 15% нижчий від ціни у березні.
 
Як підкреслили в Нафтогазі, із січня 2020 року ціна на газ для населення впала на 38%.
 
“Зниження цін на газ третій місяць поспіль – позитивний сигнал для людей. Рахунки за газ у квітні повинні знизитися і через закінчення опалювального сезону, і через зменшення відпускної ціни Нафтогазу“, – заявив голова правління компанії Андрій Коболєв.
 
Раніше в Нафтогазі повідомили, що ціни на газ, в тому числі для населення, продовжать знижуватися щонайменше до літа.
 
Нагадаємо, у березні оптова ціна на газ для населення знизилася на 14% порівняно з лютим і становила 3,4 гривні за кубометр (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і витрат на транспортування).
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *