У Закарпатській облраді створять нове управління під екс-регіонала Віталія Ерфана

Про це повідомляє депутат Закарпатської облради , екс-заступник голови обласної ради Денис Ман у своєму телеграм-каналі. Зокрема, депутат пише, що утворюючи клон існуючого управління спорту обласної адміністрації, рада перебирає функції з управління сферою спорту, а цю роботу планують доручити одному з колишніх керівників управління молоді та спорту ОДА, котрого звільняли практично всі останні голови ОДА.

Олександр Ледида розставляє свої кадри на всі можливі управлінські посади області

Мова йде про креатуру Олександра Ледиди Віталія ерфана, який свого часу обіймав одну з керівник посад у “молодіжці” Партії Регіонів, будучи заступником облорганізації “Молоді регіони”.

«Безумовно, обласна рада не впливає на структуру ОДА, і в результаті в області будуть 2 аналогічні управління, однак різної форми власності. Виглядає як пошук більш ефективної моделі управління сферою спорту…», – пише Ман.

Насправді ж такий крок викликаний банальним бажанням прилаштувати на роботу колишнього однопартійця Ледиди та його касира (керівник ДПІ часів Януковича, а нині заступник голови облради) Василя Іванча, котрі нині під новим брендом «За майбутнє» входять у більшість облради.

Даний підрозділ розпоряджатиметься 5% від усіх видатків обласного бюджету.

За словами Дениса Мана, через існуюче правління фінансується 15 установ, і на заходи в сфері спорту на 2021 рік у бюджеті передбачено 86,17 млн грн., з яких на утримання 4 комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл – 23, 41 млн грн, на підготовку спортсменів школою вищої спортивної майстерності та центром олімпійської підготовки – 13,889 млн. гривень, на фінансову підтримку 7 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які підпорядковані обласним осередкам всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств «Колос», «Україна», «Спартак» і «Динамо», планується виділити 27,132 млн гривень.

Зі слів ініціаторів рішення про утворення нового комунального закладу облради, перегляд системи утримання дитячих спортивних шкіл дозволить зекономити обласному бюджету близько 11 мільйонів гривень, у той час, як нове управління спорту, де Окрім Ерфана прилаштують ще 16 осіб!!! осіб обійдеться закарпатським платникам податків уже у 2 з лишнім мільйони гривень.

Таким чином колишній губернатор Закарпаття Ледида потроху обставляє голову облради Петрова та його недосвідчених партнерів, запускаючи разом з Віктором Балогою своїх людей на важливі управлінські посади. І це при тому, що нині у апаратах облради та ОДА працює половина з усіх співробітників, які стали до роботи за Олександра Ледиди та брата Віктора Балоги Івана Балоги…

За інформацією наших джерел з числа депутатів облради, наступним кроком Ледида, представники ОПЗЖ та Команда Андрія Балоги планують створити схожі структури у галузі освіти та медицини, аби взяти під контроль основні бюджетні установи області і відповідно, майбутній електорат.

Тим часом закарпатські “слуги” на чолі з Петровим-Тищенком стоять збоку і просто спостерігають, як після домовленостей про нову коаліцію, влада знову перетікає від них в інші руки.

Балогам, за домовленістю, має відійти посада керуючого справами, яку нині займає представник Батьківщини Мирослава Ливч. На її місце попередньо планують призначити керуючого апаратом ади часів Балоги, екс-працівника КДБ Михайла Поповича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *