Члени Хустської ТВК заявляють про тиск з боку Володимира Кащука

Про це Закарпатські новини повідомив член тервиборчкому, який з мотивів безпеки попросив не вказувати його ініціали. У повідомленні зокрема йдеться про те, що мер Хуста, його уповноважені особи, та члени партії “Справедливість” безпідставно звинувачують членів ТВК у криміналі та чинять на них моральний тиск.

Людина розповідає, що тиск став чинитися особливо після вчорашнього рішення Восьмого адміністративного апеляційного суду Львова про задоволення апеляції кандидата від “Слуги Народу” Василя Губаля про перерахунок голосів на окремих дільницях.
“Ці люди просто просто озвіріли, охаміли і втратили над собою будь-який контроль. Вони щохвилини заважають роботі і погрожують в’язницею”, — ідеться у повідомленні.


Нагадаємо, що 27 жовтня ТВК прийняло рішення про перерахунок голосів на 8-ох дільницях, де були виявлені грубі порушення, 28 жовтня розпочався перерахунок.
Під час перерахунку почали виявляти порушення, невідповідності, помилки.

“Хто боявся цього перерахунку, той і подав позов в суд, щоб скасувати рішення ТВК про перерахунок”, — розповідає наш співрозмовник. Таким чином з’явилося рішення суду від 30.10 – “зупинити перерахунок”, але вступає воно в дію, лише 01.11, при умові, що нема апеляції.
“От тут і почалися істерики, крики і погрози від “Справедливості” до членів ТВК з вимогою негайно зупинити процес перерахунку голосів. Негайно!!! А то ще щось повилазить їм не вигідне. Те, що рішення суду вступає в дію тільки через 2 дні – нікого з цих агресивних і неадекватних людей не цікавило. “Ми не хочемо перерахунку!” – описує ситуацію наш співрозмовник. Він каже, що це було грубо і схоже на паніку та істерику. Тому дивується, як витримують відважні та стійкі воїни правди члени ТВК таку грубість. “Зараз у підтримку істині прийшло рішення апеляційного суду, згідно з яким, ПЕРЕРАХУНОК БУДЕ в усіх дільницях, які визначила початково ТВК!”, — ідеться у повідомлення члена Хустської ТВК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *