Борислав Береза: ціни на матеріали для реконструкції КПП “Ужгород” завищили у 10 разів

Екс-нардеп Борислав Береза розповів про вдесятеро завищені ціни на закупівлях Держмитслужби для ремонту КПП “Ужгород” та вказав на осіб, які причетні до такої оборудки.

17 серпня Державна митна служба України, згідно з тендером, замовила у київського підприємства ′′ Агро Конструкція “, з статутним капіталом 10 грн, розвиток пункту контролю в області Ужгород Закарпатської області за 155,7 млн грн. А потім був такий цирк, що навіть види журналістів були в депресії.

Справа в тому, що згідно з остаточною заявою, ціни на матеріали для реалізації цього проекту, без доставки та ПДВ, не просто підвищили ринкові ціни в рази, а вийшли набагато дорожче, ніж навіть якщо купувати їх в Польщі, доставляємо в Україну та розмитнюємо. Ціни були вищі навіть ніж на нещодавньому тендері на ще одну точку ′′ Красносільськ “, яку виграла ця компанія ′′ Агро Будівництво “.

Наприклад, натуральний пісок замовили по 1219 грн за куб. І це попри те, що в серпні на дорожніх тендерах пісок коштував від чотирьох до десяти разів дешевше-117-272 грн. куб. м, а на тендері Чопської міської ради по водопроводу в чотири рази дешевше-300 грн. куб.м.

Хоча я впевнений, що в міськраді Чоп є не альтруїсти, які готові доплачувати за свої гроші.Але всі бренди та фракції щебеню коштують однаково-1614 грн. куб.м. А це в чотири рази дорожче від цін на щебеневі фракції липневого моніторингу на Закарпатті.

Ціна вказана в 382-411 грн. куб.м. Ви відчуваєте різницю між 1614 та 382 грн за куб? Ті, хто виграли тендер, точно відчувають. При цьому на будівельних тендерах можна знайти ще нижчі ціни. Наприклад, на згаданому тендері в Чопі різний щебень був в п ‘ ять разів дешевший від 292 до 310 грн. куб. І так у всіх матеріалах.До речі, два конкуренти ′′ Агробудування які пропонували нижчі ціни, технічно збили з тендеру. Вони навіть безуспішно скаржилися в АМКУ на ′′ Агро будівництво “.

Але безуспішно. Злі мови кажуть, що може бути тому, що АМКУ очолює сестра вілли Зеленського в Італії, а може тому, що голова ОП Андрій Єрмак за кордоном? А може тому, що Павло Рябікін, який очолює митницю, вирішив не бачити такої махрової злочинності бюджетних коштів? Чи все одразу? Вони не вказали цих злих язиків.Але вже зараз Володимир Zelensʹkiy може почати боротьбу з корупцією. Є чим зайнятися. Або навіть доручити боротися проти цього факту кричущої корупції кума Єрмака, Николай Tishchenko, який сьогодні, схоже, дивиться від ′′ Слуг народу ′′ на Закарпатті. Але якщо, раптом, Володимир Олександрович зрозуміє, що такі корумповані історії фінансуються його заступниками у ВР і збагачують оточення, то навряд чи зламає ці та інші схеми. Адже бджоли не борються проти меду. Навіть якщо це поставить хрест Україні на членстві в НАТО та ЄС.Беремо подання і бачимо, який варіант обирає Зеленський. Як гадаєте, як ви думаєте?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *