Більшість у оновленій Закарпатській облраді склали «Рідне Закарпаття», «СН», «ЄС» та «Батьківщина»

Про це свідчить кількість голосів відданих за екс-генерала СБУ та колишнього губернатора Петрова — 37. А також — посада першого заступника, яку обійняв представник «Батьківщини» Андрій Шекета.

Раніше «Рідне Закарпаття», «Слуга народу» та «Європейська солідарність» уже анонсували створення коаліції. Однак, для повноти пакету їм не вистачало 4 голосів. Очевидно, що голоси знайшлися у «Батьківщині». «ЄС» за підтримку отримала крісло заступника голови.

За бортом коаліції опинилися КМКС, які взагалі показово залишили засідання, заявивши, що не будуть голосувати за голову облради за ніби то переслідування їх лідера Василя Брензовича. До них приєдналися «ОПЗЖ», «За майбутнє» та «Партія Андрія Балоги».

До слова, свою кандидатуру на посаду голови висував ще один генерал і депутат від ОПЗЖ Віктор Русин, відомий своїми проросійськими поглядами. Русин на прізвисько «Антибіотик» свого часу очолював закарпатську поліцію та поліцію Вінничини за Януковича. Прізвисько «Антибіотик» отримав за дахування бізнесу з розповсюдження наркотиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *