Більш як половина українських водіїв скоротили поїздки через карантин

Фото: Getty
55% водіїв стали їздити рідше через обмеження

Опитування було проведено в три етапи – в кінці березня, коли карантинні обмеження були максимальними, в квітні і травні, коли пом’якшили обмеження.

 
Більш як половина українських водіїв (55%) скоротили число поїздок на особистому транспорті через карантин у квітні-травні. Про це свідчать результати дослідження Factum Group на замовлення Консалтингової групи А-95, говориться в прес-службі.
 
 
При цьому 26% опитаних зменшили кількість поїздок більш ніж на 40%.
 
Factum Group проводила соціологічне опитування в три етапи – в кінці березня, коли карантинні обмеження були максимальними, в квітні і травні, коли активність населення стала різко підвищуватися.
 
На початок спостережень кількість опитаних, які знизили споживання палива особистим автотранспортом, становило 46,4%, за підсумком травня цей показник збільшився до 55%.
 
П’ята частина опитаних власників автомобілів повідомили, що карантин не вплинув на інтенсивність користування особистим транспортом. У той час, як 24% за цей період, навпаки, збільшили кількість поїздок.
 
Згідно з результатами дослідження, більш як половина опитаних позитивно оцінили прийняті операторами АЗС заходи безпеки на період карантину.
 
Крім цього, Factum Group провів дослідження споживчих настроїв, згідно з якими для 44% автовласників ключовим критерієм вибору АЗС залишається ціна. При цьому близько третини опитаних готові змінити звичного оператора АЗС у разі різниці в ціні від 3 до 5 грн/л. Чверть респондентів найбільше цінують бренд мережі АЗС і її репутацію.
 
На думку аналітиків Консалтингової групи А-95, ціновий розрив, що утворився між різними мережами АЗС, значною мірою перерозподілив продажі.
 
“Карантин в Україні посилив поляризацію споживачів нафтопродуктів: вже 44% власників авто готові змінити звичну заправку на більш дешеву, в той час як традиційно цей показник не перевищує 30%. За нашими даними, мережі АЗК- “дискаунтери” втратили менше реалізації,  порівняно з “брендовими” мережами, які посіли високі цінові позиції”, – вважає аналітик Консалтингової групи А-95 Артем Куюн.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Коронавірус
СюжетКоронавірус в Україні. Останні новини онлайн
В Індії послабили карантин попри рекордну кількість нових інфікувань
COVID-19: у Новій Зеландії скасовують обмеження
СюжетЯк Німеччина бореться з кризою: 300 євро на дитину і зниження ПДВ
Чехія відкрила кордони для жителів Німеччини, Австрії та Угорщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *