150 осіб із оточення мера Хуста отримали повістки на допит щодо підкупу виборців

                Про це повідомляють читачі Закарпатських Новин з посиланням на численні скарги від різних політичних сил до ТВК, поліцію та в Хустський міськрайонний суд.

                Так у електронному листі до нашого видання житель Хустщини Іван Росоха пише, що наразі у згадані органи масово поступають, скарги, протоколи порушень, та позови  у зв’язку з численними порушеннями виборчого законодавства: підкупом виборців, масовому, централізованому підвозу виборців до виборчих дільниць, порушень під час обрахунку голосів. 

Таку інформацію нам підтвердили і місцеві журналісти з Хуста та району. Цілком очевидно, що ці факти є достатньою підставою як для перерахунку голосів, так і загалом для визнання виборів не дійсними, як на окремих дільницях, так і округах.

Не зважаючи на це, поки ще чинний міський голова Хуста Володимир Кащук поспішив на офіційному сайті міськради заявити про свою беззаперечну перемогу на виборах до Хустської ОТГ 25 жовтня 2020 року.

                Про порушення на виборах у Хусті свідчить рекордна кількість дзвінків, які надійшли у районний відділок поліції 25 жовтня. У Хусті відбувалося справжнє виборче ЧП. Свідки розповідають, що люди з бюлетенями гуляли поза дільницями, виносили їх, псували… Біля дільниць із виборцями активно контактували представники політсил, що підтримували Володимира Кащука. Це стало підставою приїзду голови ОДА Олексія Петрова з перевіркою роботи на дільницях, свідчень спостерігачі та простих виборців.

Масовому підвезенню виборців, скупці голосів та іншим порушенням виборчого законодавства, за словами Івана Росохи, передувало соціологічне опитування, яке було здійснено 16 жовтня. За його результатом найближчий конкурент Кащука Василь Губаль отримував перевагу на 11%.

«Я припускаю, що саме це опитування спонукало Кащука, який залучився підтримкою партій «Сила і честь», «Батьківщина», «Справедливість», купити вибори», — розповідає у листі наш читач.

За його словами, скупка потенційних голосів у Хустській ОТГ почалася за  тиждень перед  виборами. Тому сьогодні близько 150 осіб з оточення  Володимира Кащука отримали повістки на допит з підозрою  участі їх у підкупі виборців.

За попередніми результатами виборів голови Хустської ОТГ Володимир Кащук лідирує з відривом у декілька десятків голосів. Тому  перерахунок голосів, чи скасування результатів навіть на одній дільниці може змінити ім’я переможця у цій територіальній громаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *