У G7 представили план підтримки реформ в Україні

Фото: Радио Свобода У G7 визначили пріоритетні напрямки допомоги Україні

Країни “Великої сімки” будуть підтримувати верховенство права і боротьбу проти корупції в Україні.

 

Посли G7 в Україні опублікували план з підтримки реформ в Україні на 2020 рік. Про це йдеться в інфографіку на сторінці G7AmbReformUA у Twitter.

 

 

Так, серед пріоритетів названі: оновлення судової влади, посилення підзвітності та незалежності судів, підтримка ВАКС у винесенні ним перших вироків за корупцію високого рівня, реформування ГПУ на регіональному та місцевому рівні, і реформи, націлені на посилення захисту свободи ЗМІ та персональних даних.

 

У блоці “Ефективне управління” збираються розвивати підготовку до економічного розвитку і реінтеграції на сході України і Азовському морі, впроваджувати реформу децентралізації згідно з європейськими вимогами, новий виборчий кодекс і реформу державного управління на всіх рівнях.

 

Для економічного зростання будуть підтримуватися реформа податкової та митної служби, енергетична реформа, розробка рамкової політики і реалізація програми приватизації державних підприємств, сильний і незалежний центробанк, виконання Угоди про асоціацію з ЄС, подальші зусилля для поліпшення ділового та інвестиційного клімату.

 

Для людського розвитку посли G7 сприятимуть захисту постраждалим від конфлікту, свободу їх пересування і доступу до основних послуг, виконання рекомендацій Венеціанської комісії, впровадження реформ у сфері охорони здоров’я, пенсій і освіти, а також інтеграції гендерної рівності в програмах реформ.

 

Для безпеки і оборони будуть підтримувати імплементацію закону про нацбезпеку, перехід від громадянського управління до демократичної підзвітності ЗСУ, реформу силового сектора, в тому числі СБУ, Нацполіції і Національної гвардії, а також розробку і впровадження механізмів аналізу торгівлі та інвестицій для захисту національної безпеки.

 

 

Раніше головні реформи для України озвучив посол ЄС Матті Маасікас

 

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.
https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4198233-u-G7-predstavyly-plan-pidtrymky-reform-v-ukraini

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *