У Кабміні показали зарплати за січень

Більшість міністрів зарплати в грудні отримали без премій

У порівнянні з груднем міністри і їхні заступники отримали в два-три рази менше зарплат.

Уряд оприлюднив інформацію про доходи міністрів і їхніх заступників за січень.

Зазначається, що в січні виплати нараховувалися ще за старими правилами. Але з лютого зарплати будуть нараховуватися з прив’язкою до середньої зарплати в Україні через встановлений коефіцієнт, як це передбачено прийнятим 5 лютого рішенням Кабміну. Премії, відповідно, будуть в розмірі не більше одного окладу, при цьому будуть виплачуватися відповідно до оцінки діяльності за результатами кварталу.

Так, у січні найбільше грошей отримав звільнений днями заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця – йому після відрахування податків і зборів нарахували 130,2 тис. грн. Трохи більше 100 тис. отримали заступник міністра соціальної політики Наталія Ненюченко і заступник міністра цифрової трансформації Валерія Іонан.

Водночас міністрам, на відміну від їхніх заступників у більшості міністерств, не виплатили премії. Вони узгоджені, але будуть виплачені в лютому.

З міністрів найбільше зарплати отримав міністр закордонних справ Вадим Пристайко – 68269 грн, міністр інфраструктури Владислав Криклій отримав 52679 грн, а міністр внутрішніх справ Арсен Аваков – 47290 грн

У свою чергу, прем’єр Гончарук отримав 33782 грн, віце-прем’єр Дмитро Кулеба – 33841 грн, віце-прем’єр Михайло Федоров – 27713 грн.

Найменше отримує міністр Кабміну Дмитро Дубілет – 12721 грн.

Нагадаємо, в грудні минулого року міністри та їхні заступники отримали по 100-200 тисяч зарплат разом з преміями, що викликало великий резонанс в суспільстві. Після цього в Кабміні вирішили обмежити премії і ввели нову систему оплати.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4192363-u-kabmini-pokazaly-zarplaty-za-sichen

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *