Ужгородський депутат розкрив подробиці резонансної справи щодо контрабанди елітних авто

Депутат Ужгородської міської ради Іван Волошин, котрий зараз перебуває в міжнародному розшуку, розповів про подробиці контрабанди елітних авто з ЄС за участю його колеги по міськраді Михайла Чурила та сина екс-голови Конституційного суду Андрія Стрижака.

У своєму дописі у мережі Фейсбук Волошин, зокрема, стверджує, що схему організував колишній голова партії «Народний Фронт» на Закарпатті Роберт Бровді. У підтвердження наводить кілька фото можливо контрабандних авто, що належать родині Бровді.

 «Зараз читаю, що Офісом Генерального Прокурора, вручена підозра «організатору» цієї схеми, депутату ужгородської міської ради Михайлу Чурило. 
Знаючи, трошки більше ніж пересічні читачі, знаю непогано і Чурила, тому на мою думку, все це змахує на спробу призначення «козла отпущения». Не знаю ролі в цій схемі Андрія Стрижака, тут хай розбирається слідство. Але Міша Чурило, по своїм інтелектуальним здібностям, не тільки на організатора не тягне, а навіть і на адекватного виконавця.
Цього амбітного «лідера партії Патріот», на «ужгородському політичному ринку» сприймають доволі комічним кадром, якому важко сформулювати думку з першого разу, а не те що придумати і реалізувати таку багатокомпонентну комбінацію! Найбільшим бізнес-проектом у нього було переведення нелегалів через зелений кордон.

Але я не про нього, він і так вляпався! Я б хотів звернути увагу на іншого, чомусь незаслужено забутого персонажа (про якого так скромно мовчить офіційна версія ), а він в цій схемі грає основну роль, так, я не перебільшую – Робі Бровді. «Олігарх, меценат, інвестор з пулу інвесторів» має безпосереднє відношення до цієї ситуації, та до крадених машин, які вони продавали людям як легальні і офіційні! 
Більше того, цей олігарх не комплексував і сам абсолютно спокійно користувався цими машинами, як і всі його родичі! 
Щоб довго то все не описувати, просто кидаю фото цих автомобілів ( щоб правоохоронці мали можливість перевірити), фото де син вихваляється новими + 2 новими Ауді Q8, де дружина позує на фоні цих же машин, фото машин перед офісом Бровдія, на стоянці і тд! 
А на випадок, якщо буде істерика про «это клевета», пропоную правоохоронцям перевірити чи випадково нема штрафів за перевищення швидкості на ці машини ( і хто був за кермом ) і тд… там вже далі розберуться! 
А якщо і цього буде замало, то пропоную слідчим допитати водія меншого сина «олігарха», кому він (та ще один водій ), в кінці 2019 року завіз в м. Львів дві нові Ауді Q7 чорного кольору на чеській реєстрації ( авто на фото ). Крім того можна перевірити поїздки цього «бізнесмена» до чеської республіки, а також телефонні спілкування з громадянином Чехії, на фірму якого пооформляли ті всі машини і станом на зараз у нього вже суіцідальний настрій, ну крім проблем з чеською Кримінальною поліцією! Ну а українським процесуальним прокурорам в цій справі, а також оперативникам ДВБ, рекомендую придивитись до контактів Роберта Бровдія з начальником Головного Слідчого Управління НПУ Максимом Цуцкірідзе (заодно перевірити чи не їздять родичі цього поліціянта на якихось «дивних» дорогих іномарках). Всяке може бути! 
Реально шкода мені того Чурила, якому слідство під керівництвом Цуцкірідзе навішає «преступление века», і запроторять до в’язниці, а реальних організаторів повідмазують. 
Доречі, на офіційному відео, оприлюдненому МВС, я побачив таблиці з цифрами датами і тд…

Крім того, серед близько 100 авто, ввезених контрабандним способом, є і Bentley Bentayga, вартістю 350 тисяч Євро! Це авто було завезено в Україну, поставленно на облік по підробленим документам… та було у користуванні в одного із закарпатських контрабандистів та …нардепа! Потім це авто «втулили» одному із українських чемпіонів-боксерів. Продавали як офіційне і легальне авто”, — пише Волошин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *