Слуг запідозрили в імітації роботи

Фото: facebook.com/pg/verkhovna.rada.ukraine
Деяких депутатів більшості підозрюють в імітуванні законотворчої роботи

Кількох нардепів запідозрили в тому, що вони ставлять свої підписи під чужими законопроектами, не розуміючи їхньої суті.

 
Низка “нових облич” в парламенті стали авторами законопроектів, які не мали ніякого відношення до їхньої освіти, попередньої професійної діяльності або роботи у профільних комітетах Ради. Про це в понеділок, 10 лютого, повідомляє прес-служба Комітету виборців України.
 
За припущенням громадських діячів, депутати просто ставлять свої підписи під чужими законопроектами.
 
“Ми припускаємо, що ряд нових осіб часто тільки ставлять свої підписи під законопроектами авторства інших народних депутатів. Однак є нелогічним і неприйнятним, коли депутат стає співавтором законопроекту, не читаючи і не розуміючи його суті. Не маючи відповідної освіти, професійного досвіду і досвіду роботи в профільному комітеті, навряд чи такі депутати можуть якісно долучитися до розробки законопроекту”, – зазначили в КВУ.
 
Зокрема, наголошується, що “слуга народу” Жан Беленюк є співавтором проекту закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (в частині особливостей зарахування акцизного податку) і змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо особливостей дорожнього руху автомобілів швидкої допомоги і поліції. При цьому нардеп є членом комітету ВР з питань молоді та спорту.
 
Також Євген Брагар, член комітету з питань свободи слова, не подав жодного проекту закону на цю тематику. Всі 10 законопроектів депутата стосуються інших питань. Зокрема, він запропонував внести зміни в закон про протимінну діяльність і зареєстрував законопроекти щодо змін до Податкового кодексу.
 
Микола Тищенко, будучи відомим ресторатором, став співавтором законопроектів щодо пенсійного забезпечення громадян, про внесення змін до Земельного кодексу та особливостей державної політики на тимчасово окупованих територіях.
 
Колишній весільний фотограф Сергій Штепа, член комітету з цифрової трансформації, запропонував низку змін до Податкового, Митного та Кримінального кодексів, а також ініціював зміни до закону “Про оперативно-розшукову діяльність” в частині діяльності ДПСУ.
 
Актор 95 кварталу Юрій Корявченков, відомий як “Юзик”, запропонував зміни до Податкового кодексу щодо ліквідації корупційних схем у будівельній сфері і став співавтором нового закону про столицю. Крім цього, депутат ініціював ряд законопроектів у сфері охорони здоров’я.
 
Святослав Юраш, один з ініціаторів створення МФО Цінності. Гідність. Родина, став співавтором проекту закону про внутрішній водний транспорт, ініціював зміни до Податкового кодексу щодо розвитку малого бізнесу і про спрощення роботи ФОП, а також автором закону про самоврядування медичних професій і про діяльність профспілок.
 
Колишній журналіст Максим Бужанський запропонував зміни до закону “Про освіту” щодо відповідності тестів ЗНО освітнім програмам, зареєстрував проект закону про скасування закону про люстрацію, запропонував зміни до закону про облік природного газу, щодо навчання державною мовою в установах освіти і про “запобігання героїзації військових злочинців і легалізації нацизму”.
 
Раніше КВУ назвав другу сесію Верховної Ради “надзвичайно скандальною”. Причиною став цілий список скандалів – від сумнівних листувань у залі парламенту до фактів біографії нардепів.
 
Також повідомлялося, що майже всі прийняті Радою закони подані “слугами народу”.
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *