Слуга народу озвучила претензії до Кабміну

Фото: facebook.com Фракція Слуга народу ввечері проведе засідання

У партії монобільшості є багато питань до виконання програми урядовцями у низці сфер життя.

Нинішній уряд працює неефективно в соціальній, промисловій і житлово-комунальній політиці, вважає керівник партії Слуга народу Олександр Корнієнко. Про це він сказав в ефірі програми Свобода слова.

“Щодо уряду – у нас виник парадокс, він нам незрозумілий, і ми б хотіли знайти відповідь. Довіра до президента зберігається доволі високою. Це свідчить про те, що загалом той курс, який пропонував президент рік тому і партія Слуга народу, під час передвиборної кампанії, – до цього курсу, економічного, соціального, є довіра. І є очікування, що цей курс буде виконуватися”, – сказав нардеп.

 

При цьому він зазначив, що є претензії до виконання цього курсу і програми. “Люди не відчули це у своїй кишені, на своєму подвір’ї, не відчули в стані поліпшення медичної інфраструктури, наприклад”, – навів приклад Корнієнко.

 

Він вважає, що в окремих сферах “панує деякий безлад”, хоча є “стратегія, куди ми йдемо”.

 

Нардеп також розповів про плани призначити профільного міністра або віце-прем’єра, який координуватиме промислову політику.

 

Щодо оновлення і змін у силовому блоці, нардеп зазначив, що спочатку потрібно заслухати звіт правоохоронних органів і поставити їм питання. Опісля вже доцільно говорити про можливі кадрові зміни, хоча Корнієнко не виключає, що декому із керівників силовиків необхідно дати час “проявити себе”.

 

“Фінальна конфігурація буде обговорюватися на засіданні фракції у вівторок”, – додав Корнієнко.

 

Як відомо, питання про зміну голови уряду можуть розглянути на засіданні парламенту 4 березня. Сам Олексій Гончарук сьогодні заявив, що заяв на звільнення не писав.

 

За даними ЗМІ, окрім відставки прем’єра, можуть змінити чотирьох міністрів.

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.
https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4199845-sluha-narodu-ozvuchyla-pretenzii-do-kabminu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *