РНБО затвердила держоборонзамовлення на три роки

Фото: Офис президента На 90% оборонне замовлення будуть виконувати вітчизняні компанії

На державне оборонне замовлення в найближчі роки планують витратити майже 26 мільярдів гривень.

РНБО затвердила державне оборонне замовлення на 2020, 2021 і 2022 роки, повідомляє прес-служба відомства у вівторок, 18 лютого.

На нього передбачено 25,848 млрд гривень, а у виконанні візьмуть участь 14 держзамовників.

 

Передбачається фінансування заходів з розвитку виробничих потужностей оборонно-промислового комплексу на загальну суму у 2,53 млрд гривень. З них 1,7 млрд направляють на виконання дослідних і дослідно-конструкторських робіт.

 

“За попередніми розрахунками, відсоток українських постачальників становитиме майже 90% продукції, теж імпорт – близько 10%, що передбачає підтримку вітчизняного ОПК”, – йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що держоборонзамовлення передбачає продовження розробки і закупівлі для найважливіших проектів створення ракетної техніки.

 

На сьогоднішньому засіданні розглянули питання, пов’язані з виконанням оборонного замовлення і технічного оснащення сил безпеки і оборони. Це стосується і розробки стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу і відповідних законодавчих актів.

 

“Спільними зусиллями президента України, Верховної Ради і Кабінету міністрів у цьому році вдалося збільшити фінансовий ресурс на оборону і безпеку держави до 245,8 млрд гривень, що майже на 30 млрд більше, ніж у 2019 році”, – підсумували в РНБО.

 

Також під час засідання було схвалено Стратегію нацбезпеки і оборони Безпека людини – безпека країни.

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.
https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4195209-rnbo-zatverdyla-derzhoboronzamovlennia-na-try-roky

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *