Обласним депутатам пропонують висловити недовіру в.о. голови ОДА

Виконуючого обов’язки голови Закарпатської ОДА Олексія Гетманенка звинувачують у втручанні в роботу Хустської районної ради. Про суть ситуації у дописі в мережі Facebook повідомив колишній голова Хустської РДА, а нині депутат райради і голова депутатської фракції «За Хустщину» Назарій Павлій.

За словами районного депутата, обласний високопосадовець через тиск і погрози просував ухвалення райрадою певних рішень.

«04.03.2020 року голова Хустської районної ради Юрій Іванчо проінформував депутатський корпус, що в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко через рядових працівників Хустської РДА «нарізав задачі» депутатам Хустської районної ради щодо прийняття необхідних йому фінансових рішень. І все би нічого, та все це супроводжувалося погрозами проведення перевірок, порушенням кримінальних справ, звільненням працівників РДА з посад у випадку невиконання його доручення», – пише Наразій Павлій.

Продовженням історії стала зустріч Назарія Павлія і його колег із в.о. голови Закарпатської ОДА Олексієм Гетманенком.

«Скажу відверто – розмова та перші враження були неприємними… Всі присутні були одностайні і запевнили пана Гетманенка – ніхто із нас рішень під диктовку, а тим більше під погрозами приймати не буде. Такі методи роботи Олексія Гетманенка нагадують методи Лаврентія Берії – типу, «… для нас террор и репрессии были и будут вынужденной мерой…», який, до слова, погано закінчив! Такого не було до врядування Гетманенка, не буде під час його тимчасового перебування на посаді, не буде і після його звільнення!», – зазначає у дописі Назарій Павлій.

Йдеться також, що під час зустрічі керівник облдержадміністрації «відхрещувався від своїх слів, погроз та доручень і переконував у тому, що він за діалог, конструктив та співпрацю».

Назарій Павлій звернувся до колег-депутатів, які представляють Хустщину у Закарпатській обласній раді, зокрема, до голови облради Михайла Рівіса з тим, аби депутатський корпус висловив недовіру в.о. голови облдержадміністрації.

«Шановні колеги, такі дії Гетманенка О.О. є нелегітимними, явно порушують чинне законодавство України та є нічим іншим, як перевищенням владних повноважень! На мій погляд, Вам слід би навіть розглянути питання висловлення недовіри на черговій сесії обласної ради цьому добродію. Розумію, що таке рішення є юридично нікчемним, але воно було би політично доцільним, аби в Києві звернули увагу на такі огульні дії їхніх представників в області та зробили відповідні кадрові висновки!», – підсумовує депутат Хустської районної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *