Новий начальний Закарпатських копів робитиме акцент на боротьбі з наркотиками та наркоторговцям

Після призначення днями на посаду начальника ГУНП у Закарпатській області Олександра Шляховського, Zak-news дзінався з власних джерел про причини призначення цього полісмена на Закарпаття.

Так от, наші джерела повідомляють, що основною причиною призначення цього копа на Закарпаття, стали його здібності з виявлення і знешкодження каналів збуту наркотичних речовин. Колишній оперативник та начальник бориспільського відділу поліції свого часу показав непогані результати з цього питання у Київській області.

Наші джерела також повідомляють, що стрілянина у Мукачеві між кримінальними елементами, через яку було звільнено попереднього керівника обласної поліції, тісно пов’язана з розподілом території збуту наркотиків. Тому знання й уміння Шляхоського тут якраз будуть умісними.

У свою чергу, колеги нового керівника із закарпатської і київської поліції характеризують його як принципового копа, котрий готовий іти проти системи…

One thought on “Новий начальний Закарпатських копів робитиме акцент на боротьбі з наркотиками та наркоторговцям

  • 10.04.2020 о 20:18
    Permalink

    Яркий Тігіпко? Який Яценюк? Один продовжив пенсійний вік і не тільки, а на другому – мітки ніде ставити, чи хоче повернути гроші за стіну?

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *