На Банковій обговорили відновлення економіки Донбасу

Фото: Пресс-служба президента Украины
Учасники наради в Офісі президента

Експертна група підготувала спеціальну методику для визначення основних етапів відновлення економіки Донбасу.

В Офісі президента під головуванням радника глави держави Олега Устенка відбулася чергова зустріч експертної групи з вирішення економічних проблем Донбасу. Про це повідомляє прес-служба президента України в середу, 12 лютого.

Отже, експерти обговорювали доцільність створення на Донбасі так званого економічного хаба, проблеми з водопостачанням і якістю води, питання вугільних шахт і енергопостачання в регіоні, зокрема загрозу підтоплення територій шахтними водами.
 
Крім того, робоча група підготувала спеціальну методику визначення основних етапів відновлення економіки Донбасу, яка дозволить розрахувати збиток, завданий економіці регіону під час бойових дій. Зокрема це втрати виробничих потужностей та інфраструктури, збитки від несанкціонованого використання природних ресурсів, погіршення довкілля і людські втрати.
 
“Економічний потенціал Донбасу досі залишається значним. Це як природні ресурси, так і кадровий потенціал, логістика тощо – усе це є на підконтрольній частині Донбасу”, – зазначив експерт регіонального розвитку Олексій Стародубов.
 
Напередодні в Офісі президента обговорили паспортизацію “ЛДНР” і Криму. Президент Володимир Зеленський висловив думку, що необхідно розробити програму щодо забезпечення молоді з окупованих територій документами, які підтверджують громадянство України.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *