МОЗ заборонило передавати їжу евакуйованим із Китаю

Фото: DW
Ситуація в Нових Санжарах

У медичному центрі в Нових Санжарах вже запущений харчоблок, їжу для тих, хто перебуває на обсервації, готують на місці.

 

Міністерство охорони здоров’я заборонило передавати продукти харчування в медцентр в Нових Санжарах, де знаходяться на обсервації громадяни, евакуйовані з Китаю, повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає Укрінформ.
 
“Рішенням нашим ми чітко заборонили поставки будь-якої їжі в обсерватор. Тому що у нас обсервація щодо гострої респіраторної вірусної інфекції, ми не хочемо, щоб у нас були ще обсервації з діарейних захворювань”, – заявив Ляшко.
 
Він також повідомив, що вже запущений харчоблок в медцентрі, і їжу для тих, хто перебуває на обсервації, готують на місці, загалом і дієтичну їжу для іноземної громадянки, яка зверталася за допомогою до лікарів з приводу загострення хвороби шлунково-кишкового тракту.
 
Заступник міністра внутрішніх справ Іван Варченко додав, що в обсервацію передають тільки засоби індивідуальної гігієни, антисептичні засоби і промислову продукцію.
 
Нагадаємо, що міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька знаходиться на іншому поверсі санаторію в Нових Санжарах Полтавської області, де проходять обсервацію евакуйовані з Китаю.

 

 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *