Кров, автомат та постріляне авто: на Закарпатті знову перестрілка, причетне Мукачево (ФОТО, ВІДЕО)

У Нижніх Воротах на Закарпатті, де кілька годин тому стався збройний інцидент за участі спецслужб, тривають слідчі дії 
На місці події у Нижніх Воротах працюють правоохоронці. Проводяться обшуки автівок, вилучено вогнепальну зброю – автомат. 
На асфальті помітно плями крові. 
Територію довкола обгородили стрічкою, сторонніх не допускають, тут працюють спеціалісти-правоохоронці. 
Більше про те, що відбувається – у наступних ексклюзивних відео з місця події: 
За інформацією з власних джерел, на в’їзд в Закарпатську область на контрольному пункті Нижні Ворота спільною групою СБУ, прокуратури, ДСР та спецпідрозділу “Корд” в рамках проведення розслідування щодо озброєного конфлікту, який стався в Мукачеві напередодні,  було проведено затримання двох автомобілів Mercedes G-Glass і Toyota української реєстрації, а також осіб що знаходились у згаданих авто. Джерело.
При обшуках правоохоронці вилучили вогнепальну зброю, зокрема автомат. 
“Спецоперація на Нижніх Воротах. Одне з озброєних злочинних угруповань, можливо причетних до останніх подій, заїжджала в область зі зброєю. Спецслужби затримали відразу декілька автомобілів на львівських номерах Mercedes G-Glass і Toyota. Ймовірно, щоб продовжити розбірки. В автомобілі – купа зброї. За моєю інформацією, це люди якогось Львівського кримінального авторитета Полікарпа”, – написав журналіст В. Глагола у своєму Telegram-каналі. 
Пізніше, вранці 9 лютого,  він додав наступне: 
“Із вчорашнього вечора, і навіть сьогодні зранку, в Мукачеві тривають обшуки. Працює відділ К СБУ спецпідрозділ Альфа СБУ та підрозділи Нацполіції“, – написав журналіст. 
Слідчі дії на місці події тривали до пізньої ночі. 


http://uzhgorod.in/ua/novini/2020/fevral/krov_avtomat_ta_postrilyane_avto_na_zakarpatti_znovu_perestrilka_prichetne_mukachevo_foto_viideo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *