Зеленський озвучив свою головну стратегію

Фото: Офис президента Зеленський хоче закінчити війну на Донбасі

Головним завданням влади є припинення війни на Донбасі, що може стати символом для об’єднання країни, говорить президент.

Головною стратегією команди президента є “не втратити країну”. Про це Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю Інтерфакс-Україна, опублікованому у вівторок, 11 лютого.

“Знаєте, у нас зараз, я вам чесно скажу, в цілому питання – не втратити країну. Не втратити те, що у нас є. Тому, що коли ти береш кожен регіон, внутрішньо, що там відбувається, у кожному… Донецьк і Луганськ – ми розуміємо, там йде війна. Тобто я думаю, що наше завдання в найближчі роки – закінчити війну. Є символи, навколо яких можна об’єднати країну. І так вийшло, що країна об’єднується, коли воює, і країна об’єднується, коли мир і коли закінчилася війна”, – сказав він.

 

Зеленський зазначив, що на початку війни на Донбасі у 2014 році країна об’єдналася, але втратила території, а зараз, якщо буде мир, в України є можливість об’єднатися до краю.

 

“Адже всім жити краще, коли не гинуть люди, коли країна ціла. Тобто це символ. Мир на Донбасі – це не просто повернути територію і людей, це в принципі не втратити в цілому країну. Я знаю, що українці цього хочуть”, – підкреслив він.

 

Як повідомлялося, сьогодні Зеленський звільнив главу свого Офісу Андрія Богдана і призначив на цю посаду Андрія Єрмака.

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.
https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4192455-zelenskyi-ozvuchyv-svoui-holovnu-stratehiui

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *