Зеленський зустрівся з єврокомісаром Варгеї

Фото: Офис президента Зеленський на зустрічі з Варгеї

На зустрічі обговорив прогрес у реформах, торгівлю і необхідність вирішити проблеми національних меншин.

Єврокомісар з питань політики сусідства і розширення Олівер Варгеї в середу, 12 лютого, зустрівся в Києві з президентом Володимиром Зеленським, повідомляє його прес-служба.

Зазначається, що на зустрічі детально обговорили співпрацю України і ЄС і погодили пріоритети взаємодії на поточний рік. Серед них – підписання Угоди про спільний авіаційний простір, початок переговорів про так званий промисловий безвіз, поглиблення співпраці в цифровій сфері, взаємодія в рамках Європейської зеленої угоди, початок системного оновлення додатків до Угоди про асоціацію.

 

Сторони обговорили прогрес у реалізації системних реформ в Україні, зокрема в контексті імплементації Угоди про асоціацію, і домовилися про подальшу підтримку з боку ЄС для забезпечення економічного зростання країни.

 

Зеленський зазначив, що Україна очікує інвестиційну підтримку Європейського Союзу і держав – членів ЄС. Він також поінформував Варгеї про співпрацю України з МВФ.

 

Як написав єврокомісар у Twitter, дискусія із Зеленським була “чудовою”. “Ми погодилися посилити економічне співробітництво для побудови сильної і стійкої економіки в Україні. Обговорювали прогрес у реформах, включаючи судоустрій і необхідність пошуку вирішення проблеми національних меншин”, – зазначив Варгеї.

 

Зазначимо, напередодні Варгеї зустрівся з прем’єром Олексієм Гончаруком, після чого повідомив, що Євросоюз і Україна домовилися посилити роботу і вже у 2021 році оновити угоду про зону вільної торгівлі.

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.
https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4192965-zelenskyi-zustrivsia-z-yevrokomisarom-varhei

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *