Закарпаття має перші результати профанації в.о. губернатора Олексія Гетманенка

Про це повідомляє екс-заступник голови Закарпатської ОДА та знаний у краї журналіст Ярослав Галас на своїй сторінці у мережі «Фейсбук». У підтвердження наводить факти профанації роботи Гетманенка. Ідеться про відверту брехню і відсутність контролю за ходом процесів розвитку області.

«Закарпаття – єдина область, що провалила в Києві затвердження проєктів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

Виконувач обов’язків голови Закарпатської ОДА поширює дезінформацію й відверто дурить людей.

Цього четверга під час поїздки в Сваляву й огляду пошкодженого паводком мосту О.Гетманенко заявив буквально таке: «Для завершення робіт у 2020 році із Державного фонду регіонального розвитку виділено чотири мільйони сімсот тисяч гривень, із місцевого – півтора мільйони гривень. Тож незабаром центральна вулиця Сваляви, частиною якої є цей міст, буде завершеною!»

За гіркою іронією долі минулого четверга Бюджетний комітет Верховної Ради відклав на невизначений термін розгляд усіх проєктів Держфонду регіонального розвитку (ДФРР), поданих Закарпатською ОДА. Наша область стала єдиною «нерозглянутою» з усіх регіонів України через неналежно оформлену документацію, і заслуга в цьому – персонально О.Гетманенка як керівника, котрий веде ДФРР.

Жодної копійки на реконструкцію мосту з ДФРР не виділено й невідомо, коли буде виділено, а значить, ніяких завершених робіт «незабаром» не може бути в принципі.

До речі, минулого року ДФРР також виділяв кошти на реконструкцію цього мосту. Однак 2 мільйони 200 тисяч гривень із них так і не були використані, а тому в кінці грудня повернуті в державний бюджет. Для області ці 2,2 мільйони фактично втрачені. «Заслуга» в цьому того ж Гетманенка, котрий як в.о. голови ОДА не проконтролював виконання робіт.

Найцікавіше в цій історії те, чи теперішній в.о. свідомо дурить людей, поширюючи неправду, чи просто не розуміє, про що говорить.

Судячи з процесів, що відбуваються в ОДА останнім часом, цілком реальні обидва варіанти ))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *