Закарпатського поліцейського Дмитра Гринчишина підозрюють у співпраці з криміналітетом

Закарпатські активісти дослідили, що у лавах поліції області працюють одіозні особи, яких було помічено у дружніх стосунках із криміналітетом та зловживанні службовим становищем. Зокрема мова йде про начальника відділу Департаменту протидії наркозлочинності ГУ Національної поліції України у Закарпатській області Гринчишина Дмитра Петровича або так званого Діми Космоса.

За словами хустського адвоката Романа Келемена, Діма Космос приїхав він в Закарпаття на початку 2019 року по протекції когось з високопосадовців Києва і зразу отримав посаду начальника . Має дві квартири в Києві та Кривому Розі, а також має 1 000 000 гривень готівки вдома – це згідно декларації за 2018р Після переїзду до Ужгорода Гринчишин зняв хорошу квартиру в елітному районі та купив нову іномарку , яку ховає від колег по роботі і не вказує в декларації . паралельно ДІМА КОСМОС активно почав втиратися в друзі керівництву ГУНП і вимагати собі квартиру в будинку , який побудований для поліцейських в Боздошському парку. Скоро будинок буде введений в експлуатацію і комісія по розподілу житла при ГУНП в Закарпатській області почне видавати ордери поліцейським , які дійсно потребують покращення умов і в яких немає можливості купити собі житло , а також квартири повинні отримати пільгові категорії.

  ДІМА КОСМОС публічно вихваляється, ніби затримував наркобаронів та зупиняв трафіки поставок в область наркотичних речовин . ДІМА Космос вихвалявся , що це він затримував наркодилера «Тарія» в Хусті.  Однак, як стверджує Роман Келемен, ДІМА при затриманні навіть не був у Хусті і не приймав участі в операції, яку вів опер Паша разом іншими працівниками з кримінальною поліцією Хуста та області – багато там є деталей, закупних і агентів , усе це було проведено цими особами без участі ДІМИ КОСМОСА. На знак подяки Діма звільнив опера з посади…
Як розповідають оперативні працівники, і як бачили всі ужгородці , що з появою нового начальника ДІМИ по Ужгороду почала з’являтися маса телеграм-каналів зі збуту наркотичних речовин . До появи Діми такого на Закарпатті не було . Але новий начальник привів нові методи продажі наркотичних засобів , які давно практикувались у тих місцях, де працював ДІМА . Це викликало підозру у попереднього керівництва ГУНП і ДІМУ за такі розмальовки по місту з продажами на нарадах сильно критикували. Хтось хотів наладити новий порядок продажів наркотичних засобів.
                Адвокат також розповідає, що Гринчишин тісно пов’язаний з жителем Берегівщини Горватом Аттілою, більш відомим за прізвиськом «Докі», людиною , яку підозрюють в контрабанді тютюнових виробів та наркотичних засобів через кордон. Справка «ДОКІЯ», який організував приватний кордон та не допускав прикордонників до кордону набула резонансу на всю Україну. Його затримували спецпризначенці і при обшуках за місцем проживання у Берегівському районі с. В.Бийгань були вилучені сигарети та наркотичні засоби у великих розмірах. Цікаво, про що начальник відділу Департаменту протидії наркозлочинності міг годинами у бані та вдома у злочинця розмовляти. Невже просив його здати канали збуту?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *