Грабіжників із Закарпаття “кришує” поліція Києва (ВІДЕО)

У Києві помітили кишенькових злодіїв, які орудують біля центрального залізничного вокзалу – роми пограбували дівчину та втекли під захист поліції 
Як повідомив на своїй сторінці у мережі ФБ Сергій Бондар – керівник підрозділу в “Муніципальній Варті” Києва, 27 лютого на Центральному вокзалі столиці декілька осіб ромської національності обікрали молоду дівчину і втекли. Сергій Бондар став свідком крадіжки і почав наздоганяти злочинців. 
   “Це жесть і я вперше прошу репост. Вибачте за матюки. Я такого не очікував! Вокзал. Грабують тотально. Пора зізнатись, що ситуація тільки погіршилась! Грабують людей десятками. Всі тварі ті самі! Я знову їх впіймав. І що ви думаєте? Підходить якийсь чорт, тиче якесь посвідчення і за куртку тягне мене на вулицю. Виявилось що це мент з вокзального управління поліції який прикриває грабіжників, коли вони грабують. Прямо коли їх ловлять, він хапає жертву і дає втекти грабіжникам. Далі все на відео…” 
Відео опубліковане Сергієм Бондарем, присутня ненормативна лексика! 
“Дикість ситуації в тому що один з грабіжників на відео прямо перед мною – Руслан Горват. Він знаходиться у розшуку за десятки крадіжок і за те що прямо у відділку відірвав плитку з підлоги і проломив голови чотирьом поліцейським! 
Сам же вокзальний мент який мене тягав за куртку і казав «пройдьомтє» – Олег Мигалко. Дурака вигнали з Академії поліції. Він пішов у Беркут. Його і з Беркута навіть вигнали. Прилаштувався у вокзальній поліції кришувати грабіжників…” 


http://uzhgorod.in/ua/novini/2020/fevral/grabizhnikiv_iz_zakarpattya_krishue_policiya_kieva_viideo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *