Гончарук поставив діагноз Кабміну

Фото: пресс-служба Кабинета министров Ультралібералом ніколи не був, каже Гончарук

Прем’єр ухильно відповів про свої політичні погляди і роботу свого уряду.

 

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук поставив “діагноз” роботі свого уряду, заявивши, що сам ніколи не був ультралібералом. Про це він сказав в інтерв’ю Українській правді, опублікованому в понеділок, 10 лютого.

 

 

“Я ніколи не був ультралібералом. Є багато крайніх ідей, які називаються там по-різному: регуляторна Хіросіма, знищити все, розводити державу… Я ніколи не був прихильником таких радикальних ідей”, – запевнив прем’єр.

 

Таким чином він прокоментував те, що до роботи в Кабміні був засновником політсили з праволіберальною ідеологією і оцінив життєздатність ліберальної ідеології в Україні.

 

“Є загальні принципи управління у світі, які зробили успішні країни успішними. Я скажу, що робота в уряді додала мені розуміння деталей”, – сказав він.

 

На питання, як би він визначив ідеологію уряду, Гончарук ухильно зазначив: “Коли маркують свої погляди будь-якою ідеологією, це відразу викликає якісь маніпуляції”.

 

Разом з тим він встановив “діагноз” роботі його Кабінету Міністрів. “Ми будуємо ринкову економіку. Ми намагаємося залучати інвестиції та створити умови для того, щоб вони сюди зайшли. Ми намагаємося позбутися дурних регуляцій і обмежень для того, щоб було більше свободи”, – сказав прем’єр.

 

Раніше прем’єр розповів про можливі зміни в Кабміні – нові призначення і поділ міністерств.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.

 
https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4191995-honcharuk-postavyv-diahnoz-kabminu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *