В Закарпатській ОДА каменю на дорозі присвячують цілі наради

Днями на сайті Закарпатської ОДА з’явилося повідомлення про те, що в.о. голови Олексій Гетманенко збирає нараду, аби подумати, як забрати камінь з дороги загального користування місцевого значення О 070602 Колочава – Усть-Чорна – Калини – Бедевля км 59+860 – км 60+160 між населеними пунктами с. Нересниця та с. Ганичі Тячівського району.

У тексті зокрема, йдеться : “Під час наради  в.о. голови облдержадміністрації Гетманенко О.О. озвучено, що ліквідація каменю та усунення аварійно-небезпечної ділянки на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 070602 Колочава – Усть-Чорна – Калини – Бедевля затягнулося понад 15 років і по сьогоднішній день. Зазначена критична ситуація потребує негайного втручання шляхом ліквідації каменю, який звисає над автомобільною дорогою. Вирішення проблеми забезпечить безпеку дорожнього руху на автомобільній дорозі та приведе до запобігання надзвичайних ситуацій та зниженню соціальної напруги серед населення Тячівського району…”.

Цікаво, чи всі каміння на шляхах Закарпаття потраплять у поле пана Гетманенка і з ними повалені дерева та інші природні явища? І чи в ОДА немає чим зайнятися, окрім збирати наради, присвячені каменям. Хіба за цим має слідкувати голова ОДА, а не окремі структурні підрозділи? Але як то кажуть, який голова ОДА, такі й наради…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *