Верховна Рада заслухає звіт Кабміну

Олексій Гончарук сьогодні відзвітує в Раді

На виступ прем’єр-міністра Олексія Гончарука буде виділено 20 хвилин, а на питання і відповіді – ще 40 хвилин.

Верховна Рада заслухає звіт уряду, а також продовжить розгляд у другому читанні законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення. Про це йдеться в порядку денному, опублікованому на сайті парламенту в п’ятницю, 21 січня.

Так, на початку засідання нардепи заслухають звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України в 2019 році. Згідно з регламентом, погодженим на засіданні Погоджувальної ради в понеділок, на виступ прем’єр-міністра Олексія Гончарука буде виділено 20 хвилин, а на питання і відповіді – 40 хвилин.

Планується також заслухати інформацію Міністерства охорони здоров’я про заходи, які вживаються щодо недопущення занесення і поширення в Україні коронавірусу.

Крім того, в п’ятницю депутати продовжать розгляд поправок до законопроекту 2178-10 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення. Напередодні в четвер під час засідання Рада встигла розглянути 1193 поправки з 4018.

У сесійній залі в п’ятницю депутати працюватимуть до 14:00.

Нагадаємо, 17 лютого уряд України опублікував звіт про свою діяльність за 2019 рік. У ньому говориться, що Кабмін за багатьма напрямками тільки закладає основу подальших реформ. З повним звітом можна ознайомитись за посиланням тут.

Також повідомлялося, що Кабмін витратив 84 тисячі гривень на підготовку і презентацію звіту про свою роботу за 2019 рік.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *